СЕКРЕТНА ПРАКТИКА Тибетських лам

410

1. Прокинувшись, п’ять хвилин полежіть з закритими очима. Потім розітріть руки, поки вони не стануть гарячими. Потім помасажуйте вуха (вухо – пульт управління всім організмом): вказівний, великий і середній палець треба взяти в жменю і розтерти вухо зверху вниз 30 раз (великий палець при цьому знаходиться за вухом).

2. Праву долоню покладіть на лоб (на лінії брів), накрийте лівою долонею, зосередьтеся на точку третього ока (між бровами) і зміщайте долонею шкіру лоба вправо-вліво 30 разів. (До речі, це дуже допомагає і від головного болю).

3. Складіть руку в кулак, кісточками великих пальців 15 разів помасажуйте закриті очі – від носа до вух. Ця вправа покращує зір і кровопостачання мозку.

4. Праву долоню покладіть на область щитовидної залози, ліву – зверху і рухайте руки, злегка натискаючи, зверху вниз – від горла до сонячного сплетіння 30 разів.

5. Лежачи, втягуйте і надувайте живіт якомога сильніше – 30 разів. Дихання довільне. Йдуть все застійні явища в травному тракті.

6. Лежачи на спині, не поспішаючи, на вдиху підтягніть до грудей спочатку праве коліно – 15 разів. Потім стільки ж – ліве.

7. Праву руку покладіть на сонячне сплетіння, ліву зверху, робіть кола по животу з натиском за годинниковою стрілкою – 30 разів.

8. Ноги витягнуті, руки на потилиці, вдих – підніміть ноги за голову, видих – опустіть. Робити треба 10 разів. Покращує чоловічу потенцію і травлення. Дуже корисно для хребта.

9. Сісти на край ліжка, очі відкриті, ліву ногу покласти на праве коліно, кісточками пальців руки розтерти виїмку на стопі 30 разів. Те саме з правою ногою. Це стимулює всі органи.

10. Сидячи, покладіть праву долоню на потилицю, ліву зверху і рухайте руками, натискаючи, вправо-вліво 15 разів.

Після гімнастики випийте півсклянки теплої води (а краще за 1-2 склянки звичайної кімнатної температури).

Пам’ятайте, що все, що робиш, треба робити із задоволенням, або не робити зовсім.
Ця вправа дозволить вашому організму прокинутися, наповнить енергією на цілий день і допоможе позбутися від різного роду недуг!