Чудо-суміш масел для росту вій і брів

584

Як я повернула колишню красу вій після використання неякісної туші

Я мільйон разів чула від мами про касторове масло для росту волосся, брів, вій. Спочатку я мазала тільки їм, а потім почала використовувати цю суміш і була приємно вражена! Тепер вії, як у корови.

Отже, нам знадобиться:
-вітаміни «аевіт» в капсулі з желатинової оболонкою
— касторове масло
— шприц невеликий
— голка
— бутилкою від старої непотрібної туші
— маленька посуд (кришка від чого-небудь /гільза від свічки і т. п. В маленькій посуд просто зручніше працювати). У мене це кришка від піни для гоління.
— мигдальне масло
— масло авокадо або жожоба. У мене зараз авокадо, але і з тим, і з іншим виходить шикарно

Що робимо далі:
1. В першу чергу, нам потрібно приготувати наш бутилкою від туші до використання. Для цього нам треба її вимити з милом, дуже ретельно, вимиватися буде довго. Моторошно ідіотське і брудне заняття, але а як інакше? Так суміш набагато зручніше у використанні і всюди можна взяти з собою (н-р, коли їдете у відпустку, щоб не пропускати і мазати кожен день). Якщо вам не хочеться мити, то суміш доведеться перелити в будь-яку пляшку (н-р, в порожню маленьку пляшечку від ефірного масла) і використовувати стару кисть від туші.

2. Далі беремо одну витаминку аевіт і проколюємо її голкою. Масло з капсули виливаємо в нашу приготовлену чисту посуд. (кришка або гільза)
3. Наступним етапом беремо касторку і додаємо до нашому аевиту. На око, щоб не дуже багато, але і не мало. Орієнтуйтеся по своїй пляшечці і враховуйте, що попереду ще 2 олії.

4. Пункт 3 повторюємо з мигдальним маслом і маслом авокадо.

5. Размешиавем нашу масляну суміш і забираємо її всю в шприц

6. Беремо наш чистий бутилкою від туші/масла і залиавем туди акуратно, повільно нашу суміш.
Прекрасна заміна аптечного засобу Elma готово.
Мажемо цю красу на брови/вії на ніч або ввечері. Щоб очі на ранок не запливли, робіть так: нанесіть масло на 20-30 хвилин, ватною паличкою проводите по віям, ніби фарбуєте їх тушшю, знімаєте всі надлишки масла і йдете спати.
Сподіваюся, мій рецепт буде комусь корисний.
Можливо, він дуже банальний, але дуже дієвий!
Всім гарних вій!