Їжте 2 банани в день — і це змінить ваше життя!

434

Банани — це справжні суперпродукти. У них повно всього і одразу: поживних речовин, вітамінів, натуральних цукрів, клітковини і найрізноманітніших корисних мінералів.

Лікарі кажуть, що якщо ви будете до кінця життя з’їдати по 2 банана на день, то зможете вирішити чи не всі свої проблеми зі здоров’ям.

До речі, в США це вже давно знають: тут це найпопулярніший фрукт. Американці з’їдають більше бананів, ніж наступних за популярністю фруктів (яблука і апельсини) разом узятих.

Ось головні переваги, які вони дають.

Енергія.

З’їдайте банан або два перед тренуванням — і зможете зарядити себе енергією на годину-півтора.

Банани — це продукти з низьким глікемічним індексом: вони повільно переробляються, дають енергію і не містять «порожніх» вуглеводів. У них також повно вітамінів і клітковини, які додають витривалості організму. А в них міститься калій допомагає запобігти м’язові судоми.

Депресія.

Ці фрукти дійсно можуть допомогти вам перемогти осінню хандру. Справа в тому, що в них у великих кількостях міститься триптофан — речовина, яке необхідно нашому організму для синтезу серотоніну.

Останній являє собою нейромедіатор, який допомагає мозку розслабитися, заспокоїтися і відчути себе щасливим.

Кров’яний тиск.

Банани допомагають знизити кров’яний тиск і ефективно захищають від інсультів і серцевих нападів. Тому що в них мало натрію і багато калію, а для серця це їх співвідношення має критично важливе значення.

Коли в кровоносних судинах утворюються бляшки, банани укупі з фізичними навантаженнями — найкращий спосіб від них позбутися.

Анемія.

Людям, які страждають від анемії, банани допомагають отримати в потрібних кількостях дієтичне залізо. Воно стимулює вироблення червоних кров’яних тілець і нормалізує процес гемоглобіну.

Нерви.

Коли ви відчуваєте себе надмірно втомленим або «вигорілим», з’їжте банан. Він допоможе на час підняти рівень цукру в крові. Це дасть вам енергію.

Крім того, в бананах повно вітамінів групи В, які природним чином заспокоюють нервову систему і допомагають розслабитися.

Розлади шлунка.

Якщо ви страждаєте від гастриту або виразки шлунку, то банани для вас — найбільш безпечна їжа. Вони не заподіють біль, тому що володіють гладкою і м’якою текстурою. Вона рівномірно покриває слизову оболонку шлунку і захищає його від роздратування і впливу агресивних кислот.

А ще цей фрукт — відмінний терморегулятор. Якщо їсти його в спекотний день, то він допоможе охолодитися (знижує температуру тіла). Взимку він допомагає нормалізувати температуру, яку підняв грип.

Кислотно-лужний баланс.

Банани відмінно допомагають при печії і кислотному рефлюксі. Всього один банан може дати заспокійливий полегшення при перших симптомах печії.

Є також багато інших дивовижних переваг, які дає цей фрукт. Просто візьміть кілька бананів в наступний раз з собою на роботу. Це кращий спосіб перекусити між сніданком і обідом або обідом і вечерею. Вже через кілька днів ви почнете помічати, що життя стало змінюватися!