Як прибрати жировий прошарок з низу живота

447

Прибрати жир з низу живота хочуть дуже багато дівчат. Тим не менш невеликий прошарок в цій частині фігури абсолютно природна для жіночого організму. А ще невеликий «животик» може виступати із-за слабкості черевних м’язів. Часто радять піднімати ноги в положенні лежачи і робити «велосипед», щоб позбутися від нього.

Однак для отримання кращого ефекту потрібно використовувати комплексні руху, які б витрачали багато енергії. Тільки так ви зможете відновити обмін речовин на жиросжигание, і зменшити вашу проблемну зону. Звичайно ж, потрібно включати і силові руху, і дієту. Отже, приступимо до роботи.

Прибрати жир з низу живота: для новачків

Тренування займе приблизно 10-20 хвилин, виконувати комплекс вправ потрібно кожен день. Для початку виконайте 20 нахилів корпуса вперед до паралелі спини з підлогою. Руки можуть вільно звисати уздовж корпусу або фіксуватися на боках. Потім проробіть 20 кіл стегнами, втягуючи під час руху живіт. Потім виконайте серію з 10-90 підскоків на двох ногах, імітуючи рухи стрибуна зі скакалкою. Після цього слід чергувати 10 підскоків на обох ногах і один повтор наступних вправ.

Вправа 1. Вертикальні ножиці

Ляжте на підлогу, долоні покладіть під сідниці, поперек притисніть до підлоги. Підніміть обидві ноги вгору під кутом 90 градусів, потім повільно опустіть праву ногу вниз, залишивши ліву у вихідному положенні. Поверніть праву ногу вгору, виконайте те ж саме лівою ногою, зробіть 20 повторів вправи. Відразу ж встаньте на ноги і виконайте серію 10 підскоків на двох ногах.

Вправа 2. «Скелелази»

Прийміть упор для віджимання – долоні під плечима, ноги на носочках. Відірвіть праву ногу від підлоги і зігніть в коліні. Швидко підтягніть коліно до грудей і поверніть в початкове положення. Виконайте те ж рух з лівої ноги. Намагайтеся не прогинатися в попереку вниз і не тягнутися сідницями вгору. Повторіть рух 20 разів і переходьте до подскокам.

Вправа 3. Складка

Сядьте на підлогу, руки спираються об підлогу за спиною. Швидко приводьте коліна до грудей, скручуючись силою м’язів преса. Рух відбувається одночасно, корпус прагне до ніг, а коліна до грудей. Повертаючись у вихідне положення, ноги слід випрямити, однак ставити їх на підлогу не потрібно. Повторіть рух 20 разів, встаньте на ноги і виконайте стрибки.

Вправа 4. Підйом ніг з положення сидячи

Сядьте на стілець з міцним сидінням, акуратно випросталась, втягніть прес, руками схопитеся за краї сидіння, ноги, зігнуті в колінах, приведіть до грудей. Не нахиляйте корпус, працюйте тільки м’язами преса. Виконайте 20 підйомів і завершіть цикл підскоками.

Якщо ви не новачок, можете доповнити цей комплекс вправами на інші групи м’язів або аеробними рухами – бігом, стрибками, вправами на велотренажері або еліптичному тренажері. Крім того, постарайтеся уникати простих вуглеводів і насичених жирів у харчуванні та не переїдати.