Рецепти для зору (поліпшення, профілактика)

451

Рецепти для зору (поліпшення, профілактика)Народній медицині відомо безліч рослин, що впливають позитивним чином на людський зір. Серед них зустрічаються такі, які можна використовувати для відновлення, так і для профілактики.

Засоби і трави для поліпшення зору:
Суниця.

Залийте склянкою окропу в термосі шість чайних ложечок сухих подрібнених суничного листя. Після тридцяти хвилин настій необхідно процідити і приймати його по три – п’ять чайних ложечок в день.

Шипшина.

Подрібніть в кавомолці шипшина, після чого залийте три чайних ложечки готової сировини двома склянками окропу і проваріть на повільному вогні п’ять хвилин. Проціджений відвар вживаємо двічі на день по чверті склянки.

Чорна смородина.

Необхідно запарити три чайних ложки подрібненого листя смородини склянкою окропу, після чого процідіть настій через чисту марлю і пити по чверті склянки три рази в день.

Кульбаба.

Подрібніть до стану порошку суху траву і коріння кульбаби, а потім залийте велику ложку сировини склянкою крутого окропу і дайте настоятися суміші двадцять хвилин. Обробіть і вживайте засіб так само, як і в минулому рецепті.

Дводомна кропива.

Подрібніть сухе листя кропиви і залийте три чайних ложечки отриманої маси склянкою окропу. Через двадцять хвилин процідіть настій і приймайте по половині склянки двічі на день.

Спориш.

Шість чайних ложечок подрібненого споришу залийте склянкою окропу і дайте настоятися по дві столові ложки тричі – чотири рази на день.

Аїр болотний.

Три чайних ложки подрібненого кореня заливаємо склянкою окропу і через тридцять хвилин, проціджуємо через марлю. Приймаємо по три ложки чотири рази на день.

Пирій.

Чотири великих ложки подрібнених коренів залити п’ятьма склянками киплячої води і проваріть суміш до виварювання чверті об’єму. Приймаємо по чверті склянки на день.

Лимонник.

Для поліпшення зору приймають настойку (придбати в аптеці) лимонника п’ять разів на день по три краплі.

Пустирник.

Приймайте аптечну настоянку пустирника по тридцять – сорок крапель тричі – чотири рази на день. Крім того, можна використовувати настій, приготований з п’ятнадцяти грамів трави, залитої склянкою киплячої води. Настій приймаємо по столовій ложці п’ять разів на день.

Алое.

Сік алое приймають по чайній ложечці тричі на день за півгодини до прийому їжі