Пальмінг для очей. Вже через тиждень ви заміните окуляри на більш слабкі

479

Пальмінг – це вправа на розслаблення очей. Воно є дуже давнім і належить йогам. Вправа «пальмінг» слід виконувати кожен раз, коли ви відчуваєте напругу в очах або коли просто про щось мрієте або уявляєте.

На перший погляд, пальмінг для очей – дуже проста вправа, яка не вимагає ніяких зусиль. Однак можуть виникнути проблеми при його виконанні, особливо це стосується психологічної частині пальминга.

Виявляється у кожного органу, кожної частини тіла є своя енергетика. Проблемні органи мають слабке біополе, а сильні — навпаки. Тепер давайте подивимося на свої руки. Так! Та там виявляється саме сильне біополе, в рази перевершує біополе на інших ділянках тіла.

Отже, докладна інструкція пальминга для очей:

1. Настрій. Знову? – Скажете ви. Так! Знову настрій. Зрозумійте для чого вам гарний зір, що воно вам дасть? Уявіть, як ви гордо топчіть ногами свої окуляри перед рідними. Все що завгодно, лише б це викликало у вас порив!

2. Сильно розітріть руки один про одного, поки не відчуєте тепло. Це потрібно для того, щоб енергія рук стала сильнішою.

3. Прикладіть руки до очей наступним чином: центр долонь спрямований на очі, а самі долоні перехрещуються одна на іншу в центрі лоба. Долоні прямі, необхідно, щоб центр долоні як можна ближче опинився у ваших вічко. В ідеалі, якщо ви можете долоню полоскотати своїми віями. Важливо щоб світло не проникав за долоні.

4. Покладіть лікті собі на коліна, чи на стіл. Потрібна опора, в повітрі не тримайте руки, це викличе їх напругу і відверне вас.

5. Якщо у вас залишилися так звані білі плями, це означає, що очам потрібно дати розслабитися. Уявіть, що ви закрашиваете їх чорною фарбою, чи кладете чорне покривало.

6. Кайфуйте! У прямому сенсі, розслабтеся, отримаєте задоволення, подумайте про найприємніше момент у житті, фантазуйте, мрійте. Загалом, зробіть все, щоб відчути задоволення. В такому стані живіть якомога довше. Обмежень за часом немає. Зможете п’ять хвилин просидіти – відмінно, десять – чудово. Чим більше — тим краще.

7. Плавно приберіть руки від очей і повільно розкрийте їх. Всі!

Якщо все зробили правильно, то вже після першого пальминга зможете відчути ефект: фарби стали більш насиченими, більш чітке зображення. І це не дивно: очі м’язів розслабилися, а ті, що були слабкими — прийшли в тонус. В ідеалі робити пальмінг як можна частіше, але особливо ефективний він буде перед прийомом їжі, а також після фізичного навантаження на очі. Просидів біля комп’ютера годину – зроби хоча б на одну хвилину пальмінг. Ефект посилиться, якщо ви будете робити після гімнастики для очей.

Ну і наостанок. Дисципліна. Дотримуйтесь її. Це ж для вас рідних, а не для когось. Так що візьміть собі за правило сидіти в пальминге певний час кожен день. Вже через тиждень завзятості і праці доведеться змінити окуляри на більш слабкі. Пальмінг для очей дуже корисний, це одне з основних вправ у боротьбі за хороший зір!