Кориця і мед в допомогу здоровю — 15 рецептів при різних захворюваннях і проблемах.

435

1. Хвороби серця.
Щодня їжте на сніданок хліб, намазаний замість джему пастою з меду і пудри і кориці. Це знижує рівень холестерину і рятує від інфаркту. Навіть ті, хто його переніс, можуть уникнути повторного.

2. Підвищена стомлюваність і слабкість.
Щоденний прийом 1/2 ст. ложки меду з додаванням кориці в склянці води, після зранку натщесерце і після полудня, приблизно о 15:00, підвищує життєві функції організму.

3. Артрит.
Щодня, вранці і ввечері, приймати 1 чашку теплої води з 2 ч. ложками меду і 1/2 ч. ложки кориці. Регулярний прийом виліковує навіть хронічний артрит.

4. Холестерин.
2 ст. ложки меду і 3 ч. ложки кориці, змішані з 2 склянками теплої води, зменшують рівень холестерину в крові на 10% протягом 2-х годин. Як і для страждаючих артритом, прийом суміші 3 рази в день приводить в норму холестерин навіть у хронічних хворих. Люди, які щодня приймають з їжею мед у чистому вигляді, також менше скаржаться на холестерин.

5. Імунітет.
Щоденний прийом меду і кориці зміцнює захисні функції організму і захищає від бактерій і вірусів, підсилює здатність лейкоцитів боротися з бактеріальними і вірусними захворюваннями.

6. Цистит.
Приймати 2 ст. ложки кориці, 1 ч. ложку меду, розмішані в склянці злегка теплої води. Це знищує інфекції сечового міхура.

7. Випадання волосся.
Змащувати коріння волосся пастою із суміші розігрітого оливкового масла, 1 ст. ложки меду, 1 ч. ложки кориці перед миттям голови на 15 хв. Потім промити волосся теплою водою. Навіть 5 хв. достатньо, щоб був помітний ефект.

8. Грибок шкіри і нігтів.
Суміш меду і кориці (у рівних кількостях), нанесена на уражені частини шкіри і нігтів виліковує грибок та інші види шкірних інфекцій.

9. Вугрові висипання.
Паста з 3 ст. ложки меду і 1 ч. ложки кориці. Змащувати прищики перед сном і змивати наступним вранці теплою водою. За 2 тижні прищики зникнуть повністю.

10. Відчуття тяжкості в шлунку.
1/2 ч. ложки пудри і кориці, посипаній на 2 ст. ложки меду, що приймається перед їжею, знижує кислотність і допомагає перетравлювати саму важку їжу.

11. Метеоризм.
Мед з корицею зменшує здуття шлунка.

12. Свіже дихання.
Жителі Південної Америки насамперед з ранку полощуть горло гарячим розчином меду з корицею, щоб зберегти приємний запах у роті на цілий день.

13. Застуда та грип.
Приймати 1 ст. локу теплого меду з 1/4 ч. ложки кориці 3 рази в день. Виліковує кашель, застуду очистити носові ходи.

14. Болі при остеохондрозі, забої.
1 ч. ложку кориці ретельно розмішати з 1 ст. ложкою меду. Нанести легкими масажними рухами на болюче місце, вкрити як компрес. Знімати при сильному печінні.

15. Довголіття.
1 ст. ложка кориці, заварена в 3-х склянках води і охолоджена з 4 ст. ложками меду. Пити 1/4 чашки 3-4 рази в день. Зберігає шкіру свіжою і м’якою і затримує старіння.