Східний еліксир здоровя, молодості і краси

413

Кожна жінка, у будь-якому віці хоче виглядати молодо, мати прекрасний зовнішній вигляд і відмінне здоров’я. У цьому їй допоможе східний еліксир здоров’я, молодості і краси.

Перевага такого еліксиру — простота приготування і абсолютно доступні інгредієнти. Він покращує загальний стан організму, очищає судини і локалізує головний біль, покращує травлення, що в свою чергу позитивно відбивається на зовнішності.

При регулярному застосуванні цього еліксиру відбудуться і зовнішні зміни: шкіра розгладиться, покращиться колір обличчя.
Отже, приступимо!

Для приготування еліксиру нам необхідні:
— 200 грам меду натурального,
— 100 мл лимонного соку,
— 50 мл оливкової олії.

А тепер спосіб приготування — простіше не буває! Якщо у вас є алергії на мед або лимон, цукровий діабет або проблеми з ШКТ, тоді цей еліксир, на жаль, вам протипоказаний.

Змішуємо всі інгредієнти дуже добре і все! Диво еліксир готовий. Щільно закриваємо ємність і зберігаємо в холодильнику. Перед кожним вживанням перемішуємо, т. к. з часом суміш може розшаруватися.

Як же його приймати? Теж все гранично просто: вранці на голодний шлунок по 1 чайній ложці.

Можливо, ви не захочете приготувати цю суміш запас, тоді можна готувати її щоранку. Пропорція інгредієнтів буде така: мед — 2 ч. л, лимонний сік -1 ч. л оливкова олія — 0,5 ч. л.

Найбільший ефект дасть прийом протягом 2-3 місяців 2-3 рази в рік.