Розвінчання міфів про алкоголь

419

Що мені дає алкоголь?

Алкоголь закупорює судини головного мозку, викликаючи склеювання еритроцитів, і, як наслідок, — кисневе голодування мозку (гіпоксія) і загибель клітин мозку нейронів.

Піднімає настрій!

Саме гіпоксія сприймається людиною як нібито нешкідливий стан сп’яніння. І це призводить до «оніміння», а потім і відмирання ділянок головного мозку. Все це сліпо випившим алкоголь як «свобода» від зовнішнього світу, схожа з ейфорією звільняється з в’язниці ув’язненого. Насправді просто частина мозку відключається від сприйняття часто «неприємною» інформації ззовні.
АЛЕ ж відчуття свободи – це не свобода, а найнебезпечніша ілюзія питущого.

Розслабляє!

Закрутилася голова? У тебе в першу чергу
порушується вестибулярний апарат, що знаходиться в потиличній частині мозку. Тебе починає базікати, починаєш втрачати рівновагу.

Полегшує розуміння!

Розв’язався язик? У тебе в першу чергу руйнується «етичний» центр. Знаєш приказку: «п’яним зробив, тверезим — ніколи»? Під дією пива людина стає божевільним. Клітини мозку, які контролюють поведінку, вбиваються алкоголем.

Відволікає від проблем!

Забув з ким пив? У тебе в першу чергу руйнується пам’ять. Бувало, що не можеш пригадати, де був і що робив? У головному мозку клітини, які повинні були запам’ятати вчорашній день – загинуло безповоротно.

Приємно охмеляет!

Похмілля з ранку? Вбиті клітини мозку починають гнити і розкладатися. Організм змушений вимити їх, і закачує рідина під череп. Ця рідина і тисне з ранку кліщами голову, тим, хто напередодні пив.

Дарує відчуття легкості!

Закачана під череп рідина розчиняє мозкові клітини і на ранок через сечостатеву систему зливає їх у міську каналізацію. Той, хто п’є горілку,вино і пиво, той ранок мочиться власними мізками. Зіллємо мізки в унітаз?

Корисно для організму!

Будь-яка доза алкоголю завдає шкоди! Навіть помірне вживання знижує працездатність, отруює і руйнує організм, скорочує життя людини в середньому на 20 років. А здібності до творчості, аналітичної діяльності, узагальненню інформації—тобто всі вищі функції мозку — повністю відновлюються лише через 18-20 діб.

ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ! У півлітра пива міститься добова доза жіночого гормону естрогену, який потрапляючи в чоловічій організм, призводить до появи у «пивнюков» вторинних статевих ознак жінки: високий голос, жирові відкладення на стегнах, грудях, животі, порушення сексуального потягу і імпотенція. Є прислів’я: «Півнюк» подібний кавуну – у нього росте живіт і сохне хвостик».

ДЛЯ ЖІНОК! Жінка, яка отримала з пивом забійну дозу гормону, порушує баланс в організмі, що призводить до оволосению за чоловічим типом (вуса, груди, ноги), порушення менструального циклу, і, як наслідок – до безпліддя. У таких жінок поступово грубіє голос, розширюються плечі, фігура стає більш мужньою.
#шкоду #алкоголь