Пізня вечеря: 15 продуктів, які корисно їсти на ніч

580

Багато популярні дієти забороняють прийом їжі після 6 годин вечора. Нічого корисного в цьому немає. Якщо ви лягаєте спати в 10 вечора, а повечеряли в п’ять — ви просто не заснете. Далі зіб’ється режим, дефіцит сну відіб’ється на самопочутті, а організм зі стресу почне активніше запасатися жирами. Так, хороша дієта, нічого не скажеш…

Не треба крайнощів, просто не їжте перед сном жирних і важких страв. І не тільки тоді, коли вирішуєте схуднути, але і в будь який інший час. Ваше тіло буде вам безмежно вдячний за легкі вечері!

Ми підготували список продуктів, які можна їсти і після шести, і після десяти… Коли завгодно. Вони корисні і досить низькокалорійні, щоб позначитися на будь-якій дієті виключно позитивним чином, при цьому наситять вас і не завадять міцному сну.

1. ГРИБИ
Самі по собі гриби не такі вже й калорійні, особливо печериці. Якщо відварити їх, а не смажити у великій кількості олії, то це і зовсім дієтичний продукт. І ніякі вони не важкі для шлунку, просто ми звикли подавати їх з великою кількістю самих різних інгредієнтів, що всі разом дійсно створюють відчуття тяжкості в животі.

2. ОВОЧЕВА ІКРА
В овочевий ікрі домашнього приготування немає абсолютно нічого шкідливого. Вибирайте варіант на ваш смак — грибна, кабачкова, баклажанна. Овочева ікра в будь-якому випадку вийде дуже смачною і ситною.

3. МАЛИНА
Улюблену ягоду можна їсти навіть після 18:00. Що стосується калорій, то їх дуже мало, а ось корисних властивостей хоч відбавляй. В малині міститься велика кількість вітамінів і мінералів, які покращують стан шкіри і нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту.

4. ТРІСКА
Біла риба відноситься до категорії дієтичних продуктів. Одна з найбільш корисних для здоров’я людини — це тріска. У цій рибі є вітаміни і цінні елементи, які йдуть тільки на користь, зміцнюючи імунітет і нормалізує роботу багатьох органів.

5. КУКУРУДЗА
Кукурудза — це не тільки корисний, але і дуже смачний продукт. Перевагу слід віддавати не консервованої, а вареної кукурудзи. Вона виводить надлишки холестерину з організму і перешкоджають накопиченню жирових запасів. Отже якщо вдень ви з’їли що-небудь важке і заборонене, то ввечері зупиніть свій вибір на кукурудзі.

6. НЕКТАРИНИ
Не варто відмовлятися від нектаринів, незважаючи на те, що фрукти не особливо рекомендують вживати в їжу в другій половині дня. У нектаринах висока концентрація клітковини, яка, навпаки, сприяє прискоренню обміну речовин і запобігає накопичення жирів.

7. АБРИКОСИ
У 100 грамах абрикосів міститься всього 42 кілокалорії. Тому між шоколадкою, печивом і абрикосами варто вибирати саме фрукти.

8. РІПА
Ріпу ми так часто ігноруємо. А даремно. Це дуже корисний овоч, який обов’язково повинен бути в раціоні. Ріпа ефективно очищає організм, зміцнює імунітет і заряджає організм енергією. А ще вона відноситься до категорії дієтичних продуктів.

9. ГАРБУЗ
Помаранчева красуня не зашкодить вашій фігурі. З гарбуза можна приготувати, мабуть, найбільша кількість корисних страв. Це і крем-суп, пюре і салат.

10. КАПУСТА
Абсолютно всі види капусти багаті вітамінами групи В, які беруть участь у всіх важливих процесах в організмі людини. А ще капуста являє собою дієтичний продукт. Тому вона ідеально підходить для вечері.

11. КАМБАЛА
Ось ще одна корисна риба, яку можна і потрібно їсти після 18:00. У камбалі міститься метіонін. Корисні властивості цієї речовини полягають в тому, що воно здатне розщеплювати жири.

12. КІВІ
Ківі — це просто незамінний продукт для тих, хто хоче схуднути. Ківі допомагає організму спалювати і розщеплювати жир, позбавляє від важкості у шлунку і нормалізує водно-сольовий баланс.

13. СЕЛЕРА
Селера для вечірнього прийому їжі просто ідеальний: як корінь, так і черешки. До черешкам можна приготувати обладнаний часниковий соус із зеленню, взявши за основу нежирну сметану або йогурт.

14. ГРУША
Якщо голодні, то з’їжте яблуко? Ні, перевагу варто віддати груші. Після яблука розіграється апетит з новою силою, а ось соковита груша чудово втамовує відчуття голоду. А калорій в ній навіть менше.

15. БУРЯК
Буряк належить до категорії незамінних продуктів. Вона допомагає регулювати жировий обмін, тим самим перешкоджаючи ожирінню. Приємний бонус: буряк корисна в будь-якому вигляді. Тому можна експериментувати — варіть, запікайте або їжте її сирою.

УВАГА: Звертайте увагу на індивідуальні особливості свого організму! Якщо вам протипоказані окремі продукти — не вживайте їх в їжу. Якщо є будь-які сумніви — проконсультуйтеся з фахівцем!