ЗБІР «ПРОТИПАРАЗИТАРНИЙ»

825

У людському тілі паразитують організмів безліч: віруси, бактерії, грибки, глисти і інша «нечисть». Вони щодня потрапляють у людський організм і приводять в дію імунну систему.

Паразита для життя потрібен господар. І, виявляється, господареві для підтримки імунітету також потрібніше паразит, як це не парадоксально звучить. Але людина схильний до стресів, не завжди веде здоровий спосіб життя, правильно харчується. Як наслідок, захисні сили слабшають, і паразити приживаються, починають розвиватися, викликаючи ускладнення і захворювання.

Зараженість паразитами можна визначити за зовнішнім виглядом людини — різні вугри, прищі, себорея, грубість шкірних покривів, веснянки, плями, ранні зморшки на обличчі, рання плішивість, папіломи, тріщини на п’ятах, мацербация шкіри на пальцях, відшарування і руйнування нігтів.

Ознаки ураження у жінок: білі, запалення яєчників, хворобливі місячні з кровотечею, занепадом сил, порушенням строків менструального циклу (зрушення), потім послідовно розвиваються фіброма, міома, фіброзно-кістозна мастопатія, запалення наднирників, сечового міхура, нирок, а також порушення клімаксу.

У чоловіків — простатит, імпотенція, аденома, пісок і камені в нирках, сечовому міхурі. Від інфекції може бути порушена психіка в третьому поколінні.

Виявляється інфекція також частими ГРЗ, ангіни, хронічні тонзиліти, запалення придаткових пазух, синуситом, поліпами.

Щоб позбутися від паразитів, можна використовувати протипаразитарний збір трав з рослин з антибіотичними властивостями, які не поступаються синтетичним пігулок і мікстур. Перевага трав в їх доступності, екологічності і мінімумі побічних ефектів. Потрібно пам’ятати, що позбавлення від паразитів за допомогою трав буде ефективно при правильному їх застосуванні.

Дія збору спрямоване на боротьбу з паразитами і їх личинками у кишечнику, печінці та інших органах. Входять до складу збору трави надають комплексний вплив на організм, мають глистогінним, м’яку проносну, жовчогінну, антимікробну, протизапальну, заспокійливу дію. Показаний для профілактики і лікування глистових інвазій, а також при комплексних процедури очищення організму.

СКЛАД:

— пижмо
— полин гіркий
— деревій
— вербейник

ПОЛИН ГІРКИЙ — протиглисний (проти круглих, стрічкових глистів, найпростіших, грибків, вірусів), знеболюючу, жовчогінний, м’яку проносну дії. Має кровоспинну, жарознижувальну, протисудомну, знеболюючу, протиглистовою, ранозагоювальну властивості. Застосовують при отруєннях, запаленнях слизових оболонок, для підвищення апетиту.

ДЕРЕВІЙ має кровоспинну, протизапальну дії, згубний для вірусів герпесу, найпростіших (хламідії і трихомонади), гноєтворних бактерій, плоских і круглих червів. Має загальнозміцнюючу, антибактеріальну, знеболюючу, заспокійливу, протизапальну, жовчогінну та в’яжучу дію.
Знижує артеріальний тиск, зменшує прояви алергії, поліпшує травлення, прискорює всмоктування речовин, а також допомагає при метеоризмі, діареї, геморої, грипі, застуді, зниженій функції печінки.

ПИЖМО є одним з найбільш перевірених засобів проти аскарид і багатьох інших різновидів паразитів, має потужну протизапальну, бактерицидну, сечогінну, ранозагоювальну, жовчогінний, в’яжучий і противоглистное дію на організм людини, а також здатна покращувати апетит і травлення, тонізує активність ШКТ.
Рекомендується вживати при гастриті, виразці шлунка, проносах, слабкою перистальтиці, запаленні кишечника, гепатиті, лямбліозі, захворюваннях печінки і виразці дванадцятипалої кишки.
Крім того, відома здатність рослини допомагати при пухлинах, навіть при злоякісних. Корисні властивості пижма як не можна краще виявляються при лікуванні водянки і запаленнях сечостатевої системи. Також трава може ефективно підвищувати артеріальний тиск, посилювати працездатність серця, при епілепсії вона діє заспокійливо, допомагає при головному болі, істерії і нервових розладах.

ВЕРБЕЙНИК ЗВИЧАЙНИЙ має противолямблиозным, в’яжучу, жовчогінну, тонізуючу, протизапальну властивості. Корисний при судомах, загальної слабкості, при кровохаркання і кровотечі. Застосовують для лікування довго не гояться і гнійних ран, а також при молочниці, екземі і стоматиті.

ПРИГОТУВАННЯ: столову ложку збору заварити склянкою окропу. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 1/3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Пити 7 днів, потім 7 днів відпочити і повторити цикл ще 2 рази. Дітей 8-13 років по ½ склянки 1 раз на день. З 14-15 років можна дотримуватися дорослого дозування.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: вагітність, лактація, схильність до тромбозів.