Як довго жити — один хороший спосіб!

422

Для тих, хто хоче знати, як довго жити, скажемо тільки одне: «Вчіться дихати рідше». Звичайно, є дуже багато інших секретів і способів продовжити людське життя.

Однак у цьому матеріалі хочемо розкрити вам тільки один дуже хороший спосіб довголіття. І як ви вже здогадалися, такий метод полягає в способі дихання.

Даний метод досить добре впливає на тривалість життя людини.

До того ж, щоб використовувати плоди дихального довголіття, від вас не потрібно ніяких величезних витрат. Що потрібно, так це хороше бажання і терпіння. Більше від вас нічого не потрібно.

За даними різних вчених можна сказати, що звичайний середньостатистичний чоловік вчиняє від 15 до 66 циклів вдихів-видихів на хвилину. Але коли було проведено обстеження столітніх довгожителів, з’ясувалося, що вони наповнюють легені повітрям всього 10 — 12 разів на хвилину. Ви уявляєте, яка велика різниця тут видно!
Варто сказати, що такий висновок не в новинку.

На основі багаторічних спостережень до подібного висновку прийшов ще індійський медик Х. Р. Нагендра. Він говорив, що люди, які дихають рідше звичайного, легко розслаблюють м’язи, мають цілком здорове мислення і врівноважений характер.

Крім того, такі люди вживають менше їжі, за рахунок чого витрачають набагато менше енергії на її перетравлення.

Цей індійський лікар рекомендує нам скоротити своє дихання до 5-ти разів на хвилину. За його твердженням, люди таким способом можуть дожити до 175 років.

А тепер найголовніше питання: «чи Можна нам в реальності взагалі, домогтися такого рідкісного ритму дихання?»

Скажімо, що так, це цілком реально! Це тільки на перший погляд нам здається парадоксом. Насправді тут нічого складного немає. Просто вам потрібно на самому початку проявити велике бажання і силу волі.