Лікування раку народними засобами.

776

Багато народи навчилися лікувати рак, не вдаючись до офіційної медицини.
Деколи, можливості народних засобів дивують. Наприклад, на початку 20 століття російські знахарі лікували рак легко і просто і не вважали його якоюсь особливою, важкою хворобою.

Тільки потім, з приходом більшовиків до влади, коли велика частина народних цілителів була розстріляна, ракові захворювання стали «невиліковні». З усього вищевикладеного можна зробити висновок: російські народні цілителі знали природу раку і знали, як з ним боротися.

Тільки нещодавно стало відомо офіційній науці, що рак виникає з двох причин:

Перша причина — це реакція на недолік в організмі вітаміну В17. Друга причина — під час дефіциту вітаміну В17 в організмі людини вкрай ослаблена імунна система.

А каталізатором виникнення ракової пухлини є грибок Candida albicans, що живе в будь-якому людському організмі і є збудником кандидозу. Отже, щоб заразити будь-якої людини злоякісною пухлиною, достатньо двох факторів: відсутність вітаміну В17 і ослаблена імунна система, яка не може нейтралізувати дію і розмноження грибка. Вітамін B17 є основним моментом, що гальмує в організмі злоякісну пухлину. Якщо цього вітаміну вистачає, то навіть ослаблена імунна система справляється з грибковим захворюванням.

А тепер давайте подивимося, в яких овочах і фруктах міститься вітамін B17.

Виявляється, його немає ні в помідорах, ні в огірках, ні в будь-яких інших культурних рослинах нашого городу. Міститься він лише в кісточках дикої і культурної яблуні, в кісточках груші, абрикоса, сливи і в гіркому мигдалі.

Ось чому ряд продажних вчених став писати десятки статей o шкоду ядра кісточок сливи й абрикоса.

Нібито у всіх цих насінні занадто багато отруйного ціаніду, який отруює організм людини, руйнує його печінку, підшлункову залозу і кровотворні органи». Зрозуміло, що це було замовлення, для того щоб створити в організмі людей дефіцит вітаміну В17.

Якщо врахувати, що сучасна людина живе в постійному стресі, а стрес, як відомо, руйнує імунну систему, крім того, руйнують імунну систему ГМО і харчова хімія, то не важко здогадатися, звідки у нас стільки хворих на рак. Цікава одна деталь: три століття тому і в овочах, і в яблуках, і в грушах, у самої м’якоті, цього вітамін присутній, але із створенням нових сортів, вітамін B17 залишився тільки в кісточках цих рослин.

Ось чому ще в 17 столітті ракові захворювання були притаманні лише міським жителям, та й то досить рідко.

Як же наші російські знахарі лікували цю хворобу? Було кілька способів лікування раку. Один з найпоширеніших ми опишемо. Народні цілителі розуміли, що головним у лікуванні будь-якої хвороби є імунна система людини. Тому на початку лікування намагалися її максимально посилити.

Для цього брали травневий або червневий мед, 1кг, розчиняли його в 1л виноградного вина або горілки, прокручували туди 1кг алое деревовидного (столітник), іноді клали 2 аркуша фікуса. Обов’язково додавали до складу 50гр сухого лісового або лугового хвоща і 20-50гр чистотілу. Іноді чистотіл замінювали сирим луговим жовтцем.

Отрута чистотілу і жовтцю служив вбивцею для ракового грибка, а всі інші трави посилювали імунну систему людини, а крім того служили внутрішнім бальзамом для загоєння ран, нанесених пухлиною.

Коли склад був зібраний, його ставили в темне місце і наполягали 12 днів. Потім цей пили настій 3 рази на день, за годину до їжі. Деякі народні цілителі в цей склад додавали сухий або свіжий березовий лист, 50гр, стільки ж клали звіробою або чебрецю. Все це посилювало ефективність бальзаму і допомагало організму швидше позбутися від хвороби. Але це тільки перша половина лікування.

Друга половина полягала в тому, щоб 3 рази на добу з’їдати по 20-50 ядер кісточок сливи, абрикоса, мигдалю або персика. Важливо знати, що всі ці кісточки беруться зі свіжих або сушених плодів, які не пройшли термічну обробку. Народні цілителі добре знали, що в цих кісточках міститься потужна отрута, але вони знали ще й те, про що лише недавно дізналася сучасна наука.

To, що ця отрута, ціанід, на організм людини абсолютно не впливає, так як знаходиться у зв’язку з речовинами, які його нейтралізують. Ця отрута діє тільки на хвороботворну пухлина, але не на організм людини. Виходить, що кісточки сливи, абрикоса та персика не тільки дають організму вітамін B17, але і своєю отрутою руйнують рак.

Така терапія дозволяла повністю вилікувати людину від злоякісної пухлини протягом півроку. Крім того хворому рекомендувалося паритися в лазні і слідом обливатися крижаною водою, кататися в снігу. Іноді його змушували обливатися водою після сну, та потім закатували в теплу шубу. Все це робилося для максимального посилення імунної системи.

Є ще один спосіб позбавлення від важкого захворювання. Він ще простіше, але вимагає від хворого сильної волі. Зазвичай цим способом лікувалися помори. Як відомо, на березі Білого моря бджіл люди не розводили, тим більше у них не було південних рослин, таких як алое або фікус.

Тому в тих місцях російські люди, захворівши на рак, їли ягоди боярки разом з кісточками, у яких так само є вітамін B17, пили відвар чаги з молоком, у великій кількості їли плоди дикої яблуні разом з кісточками і займалися фізичними вправами, причому на всі групи м’язів.

Замість гантелей і штанги використовували каміння, мішки з піском, жорна і залізні прути. Що це дає? Виявляється, під час фізичних навантажень, м’язи людини втрачають велику кількість білка, стільки білка, що хвора людина не може його поповнити через їжу. Тому організм починав діяти по-своєму.

Він виробляв клітини-вбивці, які поїдали пухлинний білок, переводячи його в амінокислоти для побудови м’язів. Ось чому сучасні культуристи раковими захворюваннями майже не хворіють, хоча і не харчуються продуктами, що містять вітамін B17.

Російські люди знали ще масу способів лікування ракових захворювань, але ці способи ми описувати не будемо, так як вони пов’язані з використанням солей важких металів (сулема, хлорна ртуть), хоча вони прості і надійні. Ось чому в сучасних аптеках можна купити хлорне ртуть, хоча інші отрути там продаються. Все тому, що російським народним цілителям вилікувати рак сулемой було зовсім не складно.

Ми написали цю невелику статтю для того, щоб наші громадяни зрозуміли, що давним-давно засіб від раку знайдено. Але цим засобом користуються обрані, ті самі, які керують нашою академічною наукою і медициною. Тому наша офіційна наука і «не може» впоратися з цією хворобою дефіциту вітаміну В17, хоча народні цілителі її без праці лікували. Міф про те, що ракові захворювання невиліковні створений для того, щоб тримати суспільство в страху перед смертю.

І створюючи штучний дефіцит життєво-важливого вітаміну, а заодно з цим послаблюючи імунну систему людини, ті, хто вважають себе господарями планети, знищують мільйони людей. Крім того, міф o невиліковність раку служить їм потужним зброєю для маніпуляцій свідомістю неугодних політичних лідерів.