ТРАВИ-ОБЕРЕГИ

581

Магія трав і дерев відома людям з далекого минулого. Трави-обереги відомі як сильні обереги у багатьох життєвих ситуаціях. Вони використовуються як обереги для дому і як обереги від пристріту.

І зараз багато екстрасенсів, шамани і цілителі використовують трави для очищення від негативної енергії людини і житла, для захисту від наведених негативних впливів і т. п. Якщо правильно застосовувати трави-обереги, то можна легко поліпшити своє життя в багатьох її сферах — від любовної, до побутової або кар’єрної.

Рослини для чищення квартири
В оселі, де відбуваються конфлікти і викид негативної енергії, відвідують заздрісні люди потрібно періодично робити енергетичну чистку. Якщо цього не проводити, то житловий простір накопичує негативну енергію на стінах. У такому місці важко перебувати, починає боліти голова, падає настрій, людина почуває себе «вичавленим». На допомогу прийде полин. Окур димом полину стіни, і весь негатив піде. Є ще варіант очищення приміщення — заваріть 3 столових ложки полину склянкою окропу, налийте суміш у відро з водою і вимийте цією водою всю квартиру.

Рослини від недоброзичливців
Захиститися від недоброзичливців на роботі можна з допомогою ялівцю — помістіть на свій робочий стіл виріб з ялівцю, який є потужним оберегом простору. Крім обережных властивостей, ялівець володіє приємним запахом і виділяє сприятливу енергію.

Рослини для успішної кар’єри
Покладіть три великих красивих лаврових листа на північ кімнати, де ви часто перебуваєте або спите. Лавр несе в собі енергію перемоги. Північне напрямок активізує кар’єрне зростання. Листя потрібно вибрати великі, красиві і гладкі.

Рослини для грошей
Найвідоміші грошові рослини — це лаванда і герань. Покладіть в гаманець засушені квіти, і ваш гаманець ніколи не спорожніє. Можна зберігати гроші поряд з пучками лаванди або горщиком герані. Поряд добре поставити зелені свічки.

Рослини для розуму
Тим, кому часто доводиться приймати важливі рішення і багато думати, допоможуть ефірні олії сосни і лемонгасса. 2 краплі олії лемонграсу і 1 краплю олії сосни капніть на серветку і покладіть на робочий стіл. Інтуїція і розумові здібності загостряться.

Рослини від стресу
Існує дерево, яке допомагає прибрати все зайве з нашого життя. Це кедр. Капніть на сіль для ванн 4 краплі ефірного масла кедра і прийміть ароматичну ванну — все непотрібне і негативний покине вас. Якщо в будинку є хворий або ослаблений людина, повісьте над його ліжком фотографію сосни, ялини, кедра.

Рослини для захисту будинку
Над вхідними дверима можна повісити пучок чортополоху. Або провести повний місяць невеликий ритуал. Потрібно взяти звичайну цибулину, розрізати навпіл, одну половинку покладіть перед вхідними дверима, іншу — з зовнішньої сторони квартири. Через добу приберіть цибулину і викиньте її. Вона вбере в себе весь негатив.

Рослини для радості
Дуже позитивними і дають силу деревами вважаються берези. Добре обійняти березу, якщо поганий настрій. І ще один сучасний варіант захисту — фотографії на тлі беріз або яблунь можна викладати на загальний огляд, не побоюючись пристріту або псування.