Позбавляємося від кашлю! Лікує всю сімю!

464

1. При кашлі корисно приймати в теплому вигляді по 0,5 склянки суміші з відвару шавлії (1 ст. ложка трави на 1 склянку окропу, настояти) і молока в рівних частинах. Додати мед, але можна і цукор.

2. Чорну редьку очистіть від шкірки, наріжте дрібними кубиками і залийте медом приблизно на 8-10 год. Коли з’явиться сік, приймайте його по 1 ст. ложці щогодини.

3. Можна редьку не чистити, а тільки помити, зрізати верхівку, видовбати отвір і залити медом. Цей засіб допомагає позбутися кашлю як дітям, так і дорослим.

4. Виправдало себе при лікуванні кашлю так зване «вогняне молоко». Як його приготувати? Наріжте кубиками 10 цибулин, подрібніть головку часнику, все зваріть в 0,5 л молока до розм’якшення, а потім додайте в суміш м’яту і липовий мед. Залиште суміш вистоятися на 1 год. Після цього суміш процідіть і приймайте по 1 ст. ложці протягом дня. Цей засіб допомагає і при коклюші.

5. Спробуйте вилікувати кашель сумішшю цибулі і меду в пропорції 1:1. Цей засіб допомагає не тільки при кашлі простудного характеру, але і при бронхіті.