Що допоможе зберегти кісткову тканину? Чорнослив !

564

Здоров’я кісткової системи — питання актуальне для всіх віків, але особливо для жінок.

— Чорнослив — відмінний профілактичний засіб, і це встановлено вченими. Він допомагає уникнути переломів і розвитку остеопорозу.

— Чорнослив пригнічує руйнування кісткової тканини і знижує її ламкість. Профілактика завжди краще, ніж лікування, особливо, якщо профілактика так проста, приємна, доступна і дієва.

— Всього 2-3 сушені сливи в день допоможуть запобігти крихкість і ламкість кісток на довгі роки.

Крім того, чорнослив можна додавати в безліч смачних страв.

Як вибрати медичі меблі

Медицинская мебель

Меблі для медичних установ — це особлива категорія контрактної меблів, яка використовується виключно на території лікарень, клінік, медцентрів, в приватних стоматологічних та косметологічних кабінетах. Від звичайної домашньої меблів вона відрізняється практично всім: від матеріалів до функціоналу. Якщо ви відповідаєте за закупівлю і поставку меблів для державної чи приватної клініки, то в першу чергу необхідно знайти надійного постачальника, який запропонує і хороший асортимент та доступні ціни.

Вибираючи меблі для лікарень, перш за все необхідно звертати увагу на її функціональність. Особливістю цієї категорії продукції є інтенсивна експлуатація і мобільність. Тому практично 90% всієї лікарняної та амбулаторної меблів — ліжка, столи, тумби, стелажі — оснащені колісною базою. Спеціальні медичні ліжка мають коліщатка, щоб мати можливість переміщувати пацієнта по території лікарні. Візки, приліжкові і стелажі для зберігання медичних препаратів, обладнання та медикаментів також потребують колесах, щоб фахівцю було зручніше працювати.

Ще одна важлива властивість Медицинского оборудования — матеріал, з яких вона виготовлена. Зважаючи інтенсивної експлуатації ліжка, візки, стелажі, масажні столи виготовляють з металу, нержавіючої сталі. Покриття, як правило, — це полімерна порошкова фарба, що захищає від корозії і дозволяє проводити санітарну обробку з використанням хлору та інших дезінфектантів. Медичні меблі, призначену для лікарняних палат і процедурних, роблять з використанням штучної шкіри з наповнювачем з поролону та інших синтетичних матеріалів.

Ці та інші параметри можна перевірити тільки особисто, тому краще всього віддавати перевагу постачальнику меблів, має власний шоу — рум. Компанія пропонує вашій увазі якісну медичну меблі в широкому асортименті. Доступні ціни, висока якість, велике розмаїття виробів дозволить і приватної, і державної клініці придбати все необхідне для професійної роботи.