Про що ви думаєте, коли прокидаєтеся вранці?

409

1. «Ментальні сніданки»

Те, про що ми думаємо кожен день, ледь прокинувшись, і відбувається в нашому житті. Ми пропонуємо вам «годувати» себе по ранках вітамінними «ментальними сніданками». Це позитивні думки, які створюють не тільки сьогодні, але і ваше майбутнє і все ваше щасливе життя.
2. Рецепти ментальних сніданків:

— сьогодні найчудовіший день;
— який чудовий ранок;
— я найщасливіша людина на світі;
— я магніт для успіху;
— сьогоднішній день принесе мені успіх;
— життя чудова;
— сьогодні мені щастить;
— сьогодні день прибутку;
— вставай, ім’я, тебе чекають великі справи!

3. «Чарівний еліксир»

Наберіть в свою улюблену чашку очищену або мінеральну достатньо теплу воду. Візьміть в долоні, піднесіть до губ і починайте говорити. Ви готуєте чарівний еліксир. Упівголоса приговариваете те, що хочете мати в житті. Наприклад: Я багатий (-а), щасливий (-а), щасливий (-а), люблю і любимо (-а), красива, успішна.

4. «Дзеркало»

Підходите до дзеркала і вітаєте своє відображення. Радісно і з любов’ю. Посміхаєтеся собі і згадуєте, хто ви є насправді. Унікальна, талановита, успішна особистість. Чудовий чоловік. Прекрасна жінка або чоловік. Нагадуєте собі про своє божественне походження.

5. «Двері»

Коли вийдете за поріг свого дому, скажіть собі: «Сьогодні самий везучий, вдалий, чудовий день». Або «Вся Всесвіт підтримує мене на моєму шляху»… І сміливо ступайте в новий день, знаючи, що удача на вашій стороні, що тепер ви не один, з вами — цілий Всесвіт!

Ці прості методики помітно перетворять ваше життя…