5 простих способів позбавитися від болю в спині, ногах і колінах!

555

1.Прес для ніг
Перш ніж займатися будь-якими фізичними вправами, м’язи ніг повинні бути належним чином розігріті. Прес для ніг — відмінний спосіб зігріти ноги і сприяти розслабленню м’язів.

Все, що вам потрібно зробити, — злегка зігнути коліна, стоячи на місці і утримувати це положення протягом 10 секунд. Виконайте десять повторень три рази в день.

2.Ходіть пішки
Ходьба пішки надзвичайно ефективна у зміцненні м’язів ніг і пальців ніг, а також зв’язок і м’язів навколо суглобів ніг. Почніть з того, що станьте навшпиньки, а потім ходіть близько 20 секунд. Відпочивайте п’ятнадцять секунд, а потім повторіть вправу п’ять разів.

3.Круги щиколотками
Гнучкість і мобільність щиколоток мають першорядне значення! Якщо вони щільні і обмежені, це може привести до болів в м’язах і суглобах, а також болів в спині і коліні, оскільки організму необхідно компенсувати їх слабкість.

Щоб виконати цю вправу, вам потрібно покласти на спину на підлогу, а потім витягнути одну ногу. Робіть кругові рухи щиколоткою за годинниковою стрілкою протягом десятків секунд, а потім проти годинникової стрілки. Поміняйте ноги і повторіть руху. Виконайте по 5 разів на кожну ногу.

4.М’язи стопи
Це вправа націлена на невеликі м’язи стопи, які зазвичай важко задіяти. Зміцнення цих крихітних м’язів допомагає запобігти болю в колінах, спині і стопі.

Почніть з того, що сядьте на підлогу, ноги прямі. Робіть рухи пальцями ніг максимально вперед і максимально назад. Зробіть 10-20 повторень.

5.Підйом олівця
Це вправа дуже просте, все що потрібно, це олівець. Встаньте перед олівцем і візьміть його пальцями, піднімаючи його з землі. Потримайте 10 секунд опустіть його і зробіть 5 повторів кожною ногою.

Ці вправи займуть всього 15 хвилин. Для досягнення більш значних результатів робіть їх по черзі кожні 2-3 дні.