Що робити, якщо сильно випадає волосся? Ще один рецепт.

452

У не простий час ми живемо. Весь час кудись біжимо, намагаємося все встигнути, і постійно знаходимо собі пригоди на свою … голову ) Стреси, неправильне харчування, моторошна водопровідна вода, сонце, вітер, дощ … — все це впливає на наш організм, і він дає нам зрозуміти всілякими способами.

 

У кого-то шаруються нігті, хтось не може вивести запалення на шкірі, а у мене у мене починають моторошно повзти волосся. Іноді це трапляється із-за неякісної фарби для волосся. В цей раз я грішу на український, а точніше на одеський, водопровід. Оскільки саме після поїздки в Одесу у мене стали моторошно повзти волосся. Моє порятунок — це маска, рецептом якій зі мною кілька років тому поділилася колега. І вона і я регулярно використовуємо цю маску.

Як-то раз, приблизно після місячного її використання, я потрапила до свого перукаря. Вона була сильно здивована тим, що у мене під рідними довгим волоссям густо росли нові ) Так що вона дійсно допомагає!

Отже, нам потрібно взяти по 1 столовій ложці: — Реп’яхова олія Рицинова олія Камфорне масло — Вітамін А (не в капсулах, а рідкий) — Мигдальне масло (замість нього можна брати будь-яке інше, наприклад, виноградне, або олія петрушки, або будь-яке інше, гірше не буде)) — Димексид — плюс пару ампул з вітаміном В (це масляний розчин, його зручно набрати в шприц і видавити у загальну суміш)

Все змішуємо і ставимо на водяну баню прогрітися. Ось яка сонячна суміш виходить. Тільки не передержите її на вогні, а то можна дуже сильно обпектися цим «сонечком»! Накидаємо на плечі старий рушник, а краще — ганчірку, яку потім не шкода викинути. Втираємо цю суміш у шкіру голови. Одягаємо на голову пакет, зверху — що-небудь тепле, непотрібне і старе. Непотрібне і старе — це тому, що суміш може підтікати і бруднити це найтепліше.

Ходити мінімум 1 годину, можна і більше. Я можу намазатися і займатися домашніми справами, щоб не втрачати час. Потім все це потрібно ретельно змити. Майте на увазі, що суміш змивається непросто — все-таки стільки масла у вас буде на голові.

Робимо все це мінімум протягом 1 місяця, 1 раз у тиждень. Більше — можна, менше — без толку, тільки витратите свій час і нерви.

Роблю таку маску мінімум 1 раз на рік, навесні. І, звичайно, за необхідності, от як зараз.

Після такої маски волосся перестають повзти, починають рости нові, густе і шовковисте.

З мінусів: — половина вихідного дня витрачається на маску — маска змивається важко — маска «з’їдає» фарбу для волосся, волосся стають природного кольору — якщо забруднити одяг, то відіпрати її не просто. Але всі ці мінуси для мене переважують плюси. Адже мої волосся — моє багатство і мій спадок від бабусі.