Вживаючи це засіб всього 40 днів, ви буквально оновіть все тіло!

426

Старовинний рецепт з 2-х інгредієнтів Вживаючи це засіб всього 40 днів, ви буквально оновіть все тіло!Вживаючи це засіб всього 40 днів, ви буквально оновіть все тіло!

Ми пропонуємо вам старовинний рецепт, який застосовувався не одне тисячоліття для оздоровлення організму, посилення фізичних і розумових здібностей і лікування багатьох захворювань.

Цей засіб допомагає поліпшенню травлення, сприяє втраті зайвої ваги і виведенню токсинів з організму. Воно багате кальцієм і калієм, які зміцнюють серце і судини. Відмінно підходить для поліпшення шкіри і кольору обличчя. Сприяє зміцненню імунної системи і прискорення обмінних процесів.

Інгредієнти:

— 20 шт сушеного інжиру;
— оливкова олія.

Приготування:

Візьміть 20 штук сушеного інжиру, розріжте кожен навпіл і помістіть в банку. Потім додайте оливкову олію так, щоб інжир повністю покрився. Нехай ця баночка коштує в холодильнику протягом 40 днів.

Вживайте 1 половинку інжиру і 1 чайну ложку олії, в якому наполягав інжир, рекомендується з’їсти його за 5-10 хвилин до сніданку. Його цілющу дію ви відчуєте відразу. Таке лікування можна повторювати 2-3 рази на рік.