Прополіс — найкращий засіб від усіх хвороб.

464

Поєднання прополісу і молока дає особливий ефект: крім лікування простудних і легеневих захворювань поліпшується загальне самопочуття, сон, знімається дратівливість, втома.

— 10%-ную настоянку прополісу краще всього купити в аптеці. Пляшечки місткістю 25 мл вам вистачить надовго, a коштує він всього кілька рублів.

— Засіб слід приймати ввечері, перед сном по 20 крапель на 100 мл гарячого молока протягом 10 днів один раз на місяць. Курс повторювати протягом 4-6 місяців.

— При лікуванні простудних захворювань у дітей позитивний ефект настає після перших крапель прийому настойки прополісу. Для дітей дошкільного віку на ніч дати 1-2 краплі прополісу на 1/3 склянки гарячого молока.

— Панкреатит, гастрит, виразка шлунка, захворювання печінки. Приймайте настойку прополісу за вказаною схемою протягом 6 місяців.

— Прополіс з молоком зменшує вміст холестерину в крові, лікує екземи та інші шкірні захворювання, нормалізується менструальний цикл.

— Дуже істотно впливає прополіс на стабілізацію психіки. Якщо ви приймаєте настоянку прополісу, всі тривожні думки йдуть, і ви налаштовується на краще, а це дуже важливо при лікуванні.