Очищення сіллю від негативної енергії

467

У багатьох народів світу сіль символізує чистоту і порядність. Не дивно, що вона фігурує і в терапії. Сіль здавна використовують у очищувальних процедур для душі і тіла по всьому світу, а головна її перевага — сильний позитивний заряд, який вона містить.

Сіль здатна притягувати і поглинати негативну енергетику за лічені хвилини, тому пропонуємо тобі не гаяти часу і приступити до релаксу! Очищення енергетики так необхідно всім нам, хоча б іноді.

Очищення сіллю

Для очисної терапії тобі знадобиться ємність, в яку зможеш встати двома ногами і почувати себе вільно, а також пачка звичайної кам’яної солі. Йди простий інструкції, щоб досягти гармонії!

РИТУАЛ ОЧИЩЕННЯ СІЛЛЮ

• Ізолюй себе від шуму, людей і інших відволікаючих чинників. Це можна зробити як у кімнаті, так і на свіжому повітрі.
• Насип сіль в ємність. Не шкодуй!
• Стань босими ногами на сіль і розслабся.
• Почни подумки відправляти всі негативні думки, враження і хвилювання собі під ноги, уявляючи, як все погане йде в сіль. Не соромся рухатися, це тільки на краще! Чим більше енергії ти віддаси, тим краще пройде очищення. Можна топтатися, крутитися і навіть стрибати, м’яти сіль ногами, приспівуючи або примовляючи: «Я позбавляюся від поганого настрою»або «Прощайте, невдачі!».
• Коли відчуєш, що негатив пішов, очисти ступні і трохи почекай, щоб з новими силами приступити до останнього етапу терапії.
• Залишилася сіль акуратно збери в пакетик і змий в раковину, унітаз або закопай — так сіль очиститься сама з допомогою води і землі. Не забудь сказати їй спасибі.

Очищення енергетики і очищення дому сіллю корисно проводити всім, хто відчуває життєві труднощі і часто знаходиться в поганому настрої. Перевір, чи це працює!

Така процедура стає корисніше з кожним разом, особливо в якості емоційної розрядки. Тепер сіль можна додавати не тільки в блюда, але і в своє денний розклад.