Переваги Тверезості

548

У суспільстві все частіше і частіше з’являється інформація про те, що Тверезість – це здорово!

Це дійсно так! Тверезість дає кожній людині ряд переваг над тим станом, коли людина себе труїть тим чи іншим отрутою.

Життєвий шлях кожної людини починається з моменту зачаття. Здоров’я та благополуччя дитини, що зачата у тверезих батьків, знаходиться в надійних руках, а тому ймовірність благополучного розвитку дитини вище при інших рівних.

1. Батьки самі здорові і не передадуть генетичних захворювань і створять умови для народження здорової дитини. У дівчини, яка живе в Тверезості, яйцеклітини, що залишаються в цілості, а у хлопців немає проблем з активністю сперматозоїдів. Виношуючи дитину дівчина перебуває в сприятливій обстановці з тверезим чоловіком і тверезим оточенням, вона спокійна і оточена свідомими здоровими людьми.

2. Батьки планують дитину і заводять його в сім’ї, готуються до народження морально і матеріально. Іноді навіть планують місяць народження дитини. У тверезих сім’ях часто приділяють увагу внутрішньоутробного розвитку дитини. Співають пісні, розмовляють з дитиною, щоб він вже в животику розумів, що його люблять і чекають.

У ранньому дитинстві дитина ще не усвідомлений і сприймає все, що відбувається як норму. Це той період, коли він запам’ятовує на рівні відчуттів багато чого з того, що відбувається. Він ніколи не може згадати цього, але цей дитячий досвід становить фундамент його підсвідомих стереотипів мислення, поведінки, які в подальшому визначають і долю.

Нюансів тут дуже багато. Батьки, які розуміють, що формують долю своєї дитини, краще докласти зусиль у дитинстві. Наприклад, такі тверезі батьки не дають дитині соску або пляшку з отвором, з якого молоко тече саме – він смокче мамині груди. Можна іноді навіть побачити, що для дитини це велике зусилля, він може навіть спітніти. Дитина з самого раннього дитинства розуміє, що праця винагороджуємо, але і винагорода може бути отримано тільки за працю.

На самих ранніх етапах життя ж і формується образ майбутнього чоловіка/дружини. Дитина відчуває запах, дотик, образи, емоції своїх рідних, які у дорослому житті, можливо, буде шукати. Це ще залежить і від ставлення до нього батьків. В тверезій сім’ї, де панує спокій і розуміння, дитина бачить позитивні образи своїх батьків і родичів, що налаштовує його майбутню поведінку тверезий спосіб життя, а запахи, наприклад, тютюну, йому знайомі і немає з ним позитивні асоціації, які можуть бути, якщо хтось із добрих дорослих труїться тютюном.

То наскільки дитина буде вільний у своїх діях, так само визначає його дитинство. Тверезі Батьки беруть своїх чад, починаючи з дитинства, численні походи, свята, різні заходи, де його оточують, в основному тверезі люди. Це формує розуміння того, що варіантів і шляхів у житті безліч, а цікавих справ безліч.

У ранньому ж віці відбуваються з дитиною ще не одна дуже важлива подія. Він же пізнає світ в який прийшов. Тверезі батьки, які дали дитині природне здоров’я, розуміють, що багато речей він повинен зробити сам і необхідно поставитися до цих речей спокійно. Так дитина може поїсти какашок. З цього приводу є навіть приказка: «що Ти такий щасливий? Напевно в дитинстві гівна наївся?» І це дуже важлива думка. Дитина тоді може бути щасливим, коли з самого дитинства стикається з навколишньою дійсністю, а не з заборонами та обмеженнями батьків. Дитина може рвати, гризти щось, що таким чином вивчати, потрібно забезпечити йому безпечне пізнання світу (прибрати всі дрібні предмети, що представляють небезпеку, перекрутити розетки і т. д.), але лише допомагати в пізнанні світу, підтримуючи інтерес.

Більша частина часу при спілкуванні з дитиною належить, звичайно ж, мамі, вона формує його емоційний настрій, а далі і відповідає на тисячі питань, що виникають, на які чоловік просто не в силах відповісти. Тому її врівноваженість, свобода від звичок, особливо лаяти, забороняти, віддати дитину на відкуп мультфільмів особливо важливі. А вміння звільнятися від звичок, як правило, є в арсеналі тверезих жінок.

Підбиваючи підсумок младенческому періоду розвитку людини можна укласти, що шанс вирости щасливою, доброю, наполегливим у досягненні результатів вище у дитини, що з’явився на світ у тверезих батьків!

Живи Тверезо! Роби Добро!
#шкоду #алкоголь