НАЙПОШИРЕНІШІ ПОМИЛКИ В МАНІКЮРІ

1624

1. Саме стомлююче в манікюрі — чекати, поки лак остаточно висохне. Навіть якщо здається, що потрібну кількість часу пройшло і нічого страшного з вашим покриттям вже не трапиться, не радимо вирушати в душ. Тепла вода, під якою ви проведете хоча б п’ять хвилин, може розм’якшити лак і привести до його здуття. В результаті всі ваші старання підуть нанівець.

Душ краще приймати перед процедурою домашнього манікюру.

2. Багато хто вважає, що лак на нігтях висихає за 20-30 хвилин, але насправді йому потрібно набагато більше часу. Тому після нанесення лаку, якщо справа відбувається пізно ввечері, не варто відправлятися прямо в ліжко. Ви легко можете пошкодити лак уві сні, змастивши його простирадлом або подушкою. Якщо ж спати не мають наміру, обережніше з домашніми обов’язками.

Якщо часу на очікування у вас немає, професіонали рекомендують почекати 3 хвилини після нанесення покриття, а потім опустити руки в холодну воду. Лак висохне набагато швидше, а ризик його змастити скоротиться.

3. Не варто нехтувати верхнім покриттям. Цей засіб захищає манікюр, відповідає за його довговічність і стійкість. При цьому майстри манікюру рекомендують наносити новий шар лаку-закріплювача кожен день. І тоді засіб не тільки не дасть вашому манікюру потьмяніти, але і запобігає сколювання лаку.

4. Нанесення бази — не менш важливий етап манікюру. Базове покриття не тільки захистить ніготь від шкідливих речовин у складі лаку, але і згладить всі нерівності на поверхні нігтів.

Нехтуючи базовим покриттям, ви ризикуєте отримати жовті, нігті.

5. Не варто покривати нігті товстим шаром лаку. Не секрет, що лак для нігтів повинен наноситися пошарово. При цьому чим тонше буде кожен шар, тим краще. В іншому випадку лак нерівно розподілиться і буде дуже довго сохнути. Та й сам манікюр виявиться недовговічним.

6. Не намагайтеся нанести лак на ніготь за один рух. Існує класична методика нанесення трьома мазками: один у центрі, потім з боків.

Спочатку торкніться пензликом середини нігтя і лише потім м’яко просуньте її до краю кутикули. Не відриваючи кисті від нігтя, ведіть її вгору до кінчика. Потім акуратно зафарбуйте бічні сторони нігтя.

7. Якщо до нанесення базового покриття ви не знежирити нігтьову пластину, життя вашого манікюру скорочується в рази. Та й лак не ляже на жирну поверхню нігтя. Якщо ви використовуєте масло для кутикули перед нанесенням лаку, не забудьте ретельно видалити за допомогою води і мила. А ще краще — нанести засіб для кутикули після повного висихання лаку.

8. Уважно стежте за терміном придатності лаків для нігтів і безжально викидайте прострочені. Так-так, лаки не вічні. Вважається, що середня тривалість їх життя — не більше 12 місяців.

Оскільки хімії у формулах цих коштів достатньо, вони представляють реальну небезпеку, якщо термін їх придатності минув.

9. Багато хто, боячись зачепити лаком кутикулу, залишають занадто великий зазор між нею і краєм покриття. В ідеалі треба фарбувати нігті максимально близько до кутикули, але не зачіпаючи її. Однак це досить складно. Якщо похибок уникнути не вдалося, візьміть зубочистку, намотайте на неї маленький шматочок вати і занурте її в рідину для зняття лаку. Переконайтеся в тому, що лак висох. І тільки після цього приступайте до процедури.

10. Щоб нігті були здоровими, використовуйте рідину для зняття лаку без ацетону. Ацетон висушує нігтьову пластину і може стати причиною появи білих плям на нігтях.