Як лікувати нежить і бронхіт, ларингіт і тонзиліт

476

Перемішайте сіль з гірчицею, перцем, або імбиром: на 1 кг солі — 2-3 ст. ложки. Висипте все на сковорідку і прогрійте, помішуючи. Сіль повинна бути не розпеченій, а тільки гарячою — близько 60°С. Потім надіньте тонкі бавовняні шкарпетки.

Пересипте сіль в тазик і «зарийте» у неї ноги. Сидіти так, поки сіль не охолоне на ногах. Повторювати процедуру 4-5 разів на добу.

При ангіні, ларингіті, бронхіті сіль використовують також для інгаляцій. Взяти 1 кг морської солі, розігріти її на сковорідці і додати до вже гарячу 1-2 краплі ароматичної олії.

При ангіні і ларингіті можна використовувати масло шавлії, липи; при бронхіті, так і при будь-якому вигляді кашлю, — масло фіалки, а також ялицеве. Особливо добре додавати ялицеве масло в разі, якщо хвороба протікає з астматичним компонентом (при коклюші, гострому і хронічному бронхіті, та й взагалі при катарах верхніх дихальних шляхів).

Якщо ж ви вирішили використовувати лікарські трави, радимо вчинити так: подрібніть в руках суху траву і, коли сіль нагріється і все вже буде готове до інгаляції, посипте сіль травою. Тепло, що йде від солі, буде виділяти з рослин ароматичні речовини.

ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ БУДЬ-ЯКОГО ПРЕПАРАТУ,КОШТИ АБО МЕТОДУ ЛІКУВАННЯ, ОБОВ’ЯЗКОВО КОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З ЛІКАРЕМ!