8 причин є хурму!

401

Хурма захистить від застуди, налагоджує роботу кишечника і зміцнить серце, це вірний захисник здоров’я і молодості.

1. Хурма багата калієм, кальцієм, магнієм, фосфором, залізом і іншими корисними речовинами, необхідними для гарної й здорової роботи всіх систем організму.

2. Хурма містить в 2 рази більше харчових волокон і корисних мікроелементів, ніж яблука. Тому хурма — відмінний спосіб налагодити роботу кишечника.

Завдяки пектину хурма є дієтичним продуктом, який рекомендують при розладі травлення.

3. У хурмі міститься багато антиоксидантів, які продовжують молодість шкіри, захищає від передчасного утворення зморшок.

4. У хурмі є вітаміни А, С і р, які відповідають за еластичність і пружність шкіри, зменшують крихкість судин, підвищують опірність організму і зміцнюють імунітет. Також кажуть, що саме вітамін А захищає від раку.

5. Завдяки великому вмісту глюкози і фруктози, хурма живить серцевий м’яз, підтримуючи здоров’я серцево-судинної системи. При цьому не підвищує рівень глюкози в крові. Хоча при діабеті зловживати хурмою не варто (допустима норма — не більше одного на день, при відсутності протипоказань).

6. Хурма знижує ймовірність утворення каменів у нирках, завдяки високому вмісту магнію.

7. Хурма є відмінним тонізуючим засобом, швидко знімає втому, заспокоює нервову систему і підвищує працездатність.

8. Хурма допоможе при застуді та кашлі. Рецепт: сік одного стиглого плоду змішати з 4 ст. ложками теплої води і полоскати горло.