Японська техніка для стрункості

406

В Японії борються з ожирінням на державному рівні і навіть встановили стандарти, які не можна перевищувати. Перевищивши ці стандарти, чоловік зобов’язаний пройти курси для схуднення і заплатити штраф державі. Рівень ожиріння в країні становить 3,5%. Тому японці є найбільш віртуозними дієтологами світу і постійно працюють над різними техніками для поліпшення фігури, які здатні творити чудеса.

Одна з цих технік була описана в книзі доктора Фукуцудзи і завоювала світову популярність.

Ця техніка покращує поставу, знімає скутість, зменшує об’єм в талії і розмір живота і навіть трохи збільшує зростання за рахунок розтягування хребта.

Суть методу полягає у виправленні скелета людини. Протягом життя подреберные і тазові кістки розходяться і щоб повернути тілу стрункість, крім харчування і фізичної активності можна додати в свій денний розпорядок одне просте вправу, здатне за короткий час змінити фігуру людини.

Для цього знадобиться гімнастичний килимок і рушник, згорнутий в щільний валик діаметром 8-10 см, закріплене джгутом чи гумкою.

Коли все готово, треба сісти на килимок і покласти за собою рушник. Потім лягти так, щоб рушник виявилося під попереком точно на рівні пупка. Ноги лежать на ширині плечей, а великі пальці з’єднані, п’яти розсунуті.

Піднімаємо руки і відводимо за голову, долоні направляємо вниз і з’єднуємо мізинці. У такому положенні потрібно пролежати 5 хвилин, намагаючись повністю розслабити спину. Дихати глибоко і розслаблено. Якщо важко пролежати 5 хвилин, можна почати з 2х і поступово довести до п’яти.

Через 5 хвилин , не варто різко підніматися, а дуже повільно повернутися на бік і обережно встати з підлоги.

Якщо це ж вправу робити , пересунувши валик в зону під груди, то це помітно поліпшити поставу і підніме груди, знизить болю в шийному відділі.

Робити таку гімнастику рекомендується вранці і ввечері. Це допоможе зарядитися енергією і значно поліпшити сон.