ПЕРГА БДЖОЛИНА — НАЙКРАЩА БІОЛОГІЧНО АКТИВНА ХАРЧОВА ДОБАВКА

472

Коротка інформація з енциклопедії для необізнаних: «Перга – квітковий пилок, зібраний бджолами, укладена і утрамбована в комірки стільників. В анаеробних умовах під дією ферментів, бактерій і дріжджів зростає вміст молочної кислоти, яка консервує суміш».

Застосування

Перга ефективна при захворюваннях нервової і ендокринної систем, шлунково-кишкового тракту (виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, коліті, ентериті), збільшує вміст гемоглобіну та еритроцитів у крові, підвищує стійкість організму проти інфекції, сприяє посиленню імунітету; при туберкульозі, простатиті, злоякісному недокрів’ї, анемії.

Перга кращий біостимулятор при лікуванні передчасного постаріння організму, стимулятор чоловічої потенції на високому рівні до глибокої старості; потужне протисклеротичний засіб.

Нарешті, це найкраща добавка в косметичні засоби. Маски з пергою можна робити 1-2 рази в тиждень. Перга зберігає гідратацію шкіри, робить її нормальної і бархатистою. Негайний ефект і часто вражаючий. Обличчя жінки, постійно користується пергою, виглядає дуже молодо. Вугрі на обличчі проходять при поєднанні прийому перги всередину і щоденного дворазового протирання обличчя спиртовим екстрактом прополісу.

Загальновідомо, що бджолярі, постійно споживають пергу, живуть дуже довго, зберігаючи здоров’я, силу і ясність розуму.

Чудовий склад дозволяє сказати, що перга є найдосконалішою біологічно активна харчова добавка, поступаючись лише маточному молочку, яке, втім, бджоли виробляють з перги. Цілющі властивості перга отримує з лікарських трав, оскільки самі корисні речовини частіше концентруються в кольорах, не дарма наполегливо рекомендується заготовляти лікарські трави в пору їх цвітіння.

Дозування

Приймати дорослій людині потрібно не більше 5 гр. у добу – чайна ложка без гірки. Бажано розбити на 2 рази: — 2,5 гр вранці натщесерце за півгодини до їжі; — 2,5 гр ввечері до 18.00 також за пів години до їжі. Після 18 не рекомендується приймати, так як застосування перги може викликати безсоння або просто вибити вас з режиму сну. Продукт дуже активний.

Курс прийняття – 1 місяць вживаємо, 1 місяць перерва. Так можна виконати 4-5 курсів для постійного підтримання організму. Або такий варіант: 3 курсу – 1-й курс восени в жовтні, 2-й курс – взимку в січні і 3-й курс в середині березня.

Після перенесеної операції або для відновлення сил після серйозного захворювання рекомендується короткочасно дозування збільшити в 2 рази (протягом 3-5 днів), а потім продовжити вживати за нормальною схемою.

Тривале передозування (більше 60 грам на добу) веде до гипервитаминозу, шкодить печінці, нирках, селезінці.