Рецепт: фейхоа з медом для лікування щитовидки.

478

Суміш фейхоа з медом – прекрасний склад для регіонів, неблагополучних у плані змісту йоду, тобто для більшої частини території Росії. Доведена ефективність використання фейхоа з медом при захворюваннях щитовидної залози, серцево-судинної системи, ларингітах, ангіні, високої збудливості нервової системи, а також для профілактики цих захворювань.

Дефіцит йоду робить украй негативний вплив на весь організм людини, буквально від нігтів до волосся в прямому сенсі цього слова. При дефіциті йоду діти відстають у рості, гірше йде їх інтелектуальний розвиток.

Пропонований склад, у який входять фейхоа з медом, допоможе компенсувати дефіцит йоду, так як він міститься в фейхоа в легкозасвоюваній формі. Крім йоду, фейхоа містяться вітаміни С, В, Р, дубильні, пектинові та інші цінні речовини, а вміст вітаміну С в фейхоа не поступається лимону.

Рецепт приготування фейхоа з медом

Інгредієнти взяти в рівних пропорціях, тобто 1:1. Фейхоа прокрутити на м’ясорубці і ретельно перемішати з медом, перекласти в скляну банку, закрити кришкою і помістити в холодильник. Приймати по 1 чайн. ложці 3 рази в день.

Проявіть турботу про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких – приготуйте виключно корисну і дуже смачну суміш фейхоа з медом!