Тибетська гімнастика для довгожительства

474

Тибетська гімнастика для довгожительства налічує історію в кілька тисяч років, і сьогодні не знижує популярності завдяки простоті, доступності і ефективності методики. Тибетська гормональна гімнастика передбачає виконання рухів певними циклами, які необхідно проводити лежачи в ліжку.

Руху дивним чином впливають на ендокринні залози. Результатом такої «енергетичної зарядки» стане повернення життєвих сил, працездатності, краси і втраченого почуття радості. Тибетська гімнастика – це справді ключ до здоров’я і молодості!

Тибетська гімнастика для довгожительства
Головні правила:
— пробудження до 6 ранку;
— жорсткий матрац;
— кожна вправа (цикл) складається з 30 рухів, 1 секунда – 1 рух.

Розтирання рук і пальмінг для зору
Дихання спокійне і розслаблений. Розтирання рук допоможе визначити силу біополя. Після 10 секунд вправи долоні повинні нагрітися – в цьому випадку енергетичне поле в порядок. Якщо долоні всього лише теплі або навіть стали холодними і вологими — це свідчення виникнення проблем на даному рівні, але така вправа допоможе нормалізувати його. Пальмінг – м’яке щосекундне натискання гарячими долонями на очні яблука. За 30 секунд необхідно виконати відповідну кількість натискань, тобто 30, а потім залишити руки на очах ще на півхвилини. Погано бачать, рекомендується збільшити час до 2 хвилин, так як вправа спрямована саме на природне відновлення і підживлення зору.

Поліпшення слуху
Тибетська гімнастика в ліжку – помічниця оздоровлення та профілактики хвороб вухо-глоткового лімфатичного кільця.
Як і з очима, необхідно виконати 30 натискань на вуха. Руки розташовуються на раковинах, пальці – на потилиці. Пружинистими рухами починайте вправу, при виникненні болю – послабити вплив рук.

Підтяжка шкіри обличчя
Візьміться рукою за вухо так, щоб 4 пальці лежали на його зовнішній стороні. Великий палець розміщується з тильного боку. Кисті рук знаходяться в слабо стиснутих кулаках, так, щоб пальці мали можливість захоплювати шкіру. Торкніться подушечками пальців особи і плавно проведіть руками по шкірі поплескуваннями. Потім почніть «підтяжку», неспішно, не відриваючись від особи, рухайтеся вгору до вух і назад, виробляючи стислі підтягуючі руху. Виконайте 1 цикл в 30 дій.

Масаж
Масаж чола
Активізує найважливішу залози – гіпофіз, очищає внутрішні поверхні носа. Почніть розтирання, рухаючись від правої скроні до лівого.

Масаж тімені
Нормалізує тиск. Зверху на ліву руку покладіть праву долоню і створіть невеликий тиск знизу. Розташуйте руки в 4-5 см від маківки і виконайте 30 рухів вперед-назад, від лоба до потилиці і назад. Такі ж вправи, виконані за напрямком від правої скроні до лівого, покращують стан плечових суглобів.

Масаж живота
«Розкувати» суглоби в плечах допоможе і масування живота. Покладіть праву руку на живіт, іншу – зверху. Виконуйте злегка натискальні растирающие кругові рухи за годинниковою стрілкою.

Масаж щитовидної залози
Відновлює органи черевної порожнини, позбавляє від проблем з травленням. Встановіть праву руку на зоб (обхопіть горло), ліва рука знову зверху. Плавно рухайте ліву руку вниз, не торкаючись тіла, досягнете пупка і поверніться назад. Після виконання вправи опустіть руки притиснуті і потримайте їх на животі.

Струшування
Стимулює нормальне кровообіг навіть у найдрібніших судинах. Підніміть вгору руки і ноги, покладіть долоні і стопи паралельно підлозі, створивши позу перевернутого жука. Одночасно всіма кінцівками виконайте цикл кругових рухів, потім – цикл згинань, в кінці – цикл потряхиваний.

Розтирання стоп
Добре, якщо при виконанні цієї вправи, ви не знайшли в стопах больових точок. У випадку зворотної ситуації, зверніть на них увагу і не припиняйте гімнастику – методика допоможе позбутися проблем такого роду. Займіть зручне положення, що дозволяє без праці дотягуватися до ніг. Розітріть поверхні стоп, помасажуйте пальчики, погладьте ніжки зверху. Перейдіть до колінним суглобам – тут необхідні кругові рухи, після переміститеся до стегон, зробіть погладжування від зовнішньої до внутрішньої частини. Завершальним моментом буде інтенсивне розтирання всієї поверхні ніг, необхідно рухатися зверху-вниз.

Склянка теплої води, випитий після такої гімнастики, поліпшить її вплив, а також посприяє очищенню шлунка і кращої активізації лімфатичної системи.

Регулярне застосування цієї унікальної, в тому числі із-за легкості виконання, методики допоможе позбавити організм від хронічних хвороб, які рік за роком під впливом агресивного середовища тільки набирають силу. Краще всього, якщо тибетська гімнастика для довгожительства стане