КОШТИ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ СУГЛОБОВОЇ ТКАНИНИ

418

Для того щоб позбутися від хрускотів і болю в суглобах і зв’язках, а також повністю відновити їхні природну рухливість, можна скористатися рецептами народної медицини.

Ефективні засоби для відновлення тканин суглобів:

Рецепт перший (чорнослив, інжир і курага):
Протягом одного – двох місяців, кожен вечір, за два – три години до сну рекомендується з’їдати один середній плід чорносливу, один плід інжиру і п’ять штук кураги. Це плоди містять в собі корисні речовини, що викликають активність регенераційних процесів міжхребцевих дисків і інших сполучних тканин. Завдяки вживання в їжу цих продуктів відбувається наступне: хребці відновлюють своє природне місце розташування без зовнішнього впливу (масаж і мануальна терапія), суглобові тканини стають більш пружними і стійкими до навантажень. Це народний засіб буде корисно людям різних вікових груп.
СХЕМА ВІДНОВЛЕННЯ СУГЛОБІВ

Рецепт другої (цілющі ванни):
Необхідно наповнити ванну тонким шаром сінної потерті і залити крутим окропом, після чого дати суміші трохи настоятися і розбавити її гарячою водою з крана. Вплывшая труха, повинна утворити якусь ковдру на поверхні води. Тривалість однієї процедури: від десяти до тридцяти хвилин.

Рецепт третій (ромашка лікарська):
Залийте три великих (їдалень) ложки ромашки лікарської одним літром киплячої води і дайте настоятися засобу під щільною кришкою (при цьому бажано укутати ємність з ліками щільною теплою тканиною) близько тридцяти хвилин. Тепер необхідно залити настій в таз, розбавити холодною або теплою водою і парити в ньому ноги протягом десяти – п’ятнадцяти хвилин. Крім того, цей рецепт (з збільшеними пропорціями) можна застосовувати для щоденних лікувальних ванн.

Рецепт четвертий (каланхое і лляне насіння):
Залийте окропом свіже листя рослини каланхое і подрібнені лляні насіння так, щоб у Вас вийшла густа кашка. Тепер нанесіть готову суміш на марлю, бинт або серветку і, приклавши до ураженого суглобу, зафіксуйте за допомогою пластиру або тканини. Для посилення лікувального ефекту, даний компрес наносять у теплому вигляді на ніч.

Рецепт п’ятий (настоянка з квіток кульбаби):

Також, для відновлення рухливості суглобів рекомендують готувати таку настоянку з кульбаби. Засипте половину літрової банки свіжими квітками кульбаби, після чого залийте їх пляшкою якісної горілки і, закривши кришкою, поставте під прямі сонячні промені на два тижні. Цією настойкою розтирають хворі суглоби два рази в день.