15 продуктів, в яких краще не відмовляти собі

469

Ці продукти — неоціненна допомога організму. Краще придбати більш дорогі, але корисні продукти, чим харчуватися напівфабрикатами і витрачати гроші на ліки.

1. Абрикос

До складу абрикосів входить бета-каротин, який не дає вільним радикалам руйнувати внутрішні структури організму.

2. Авокадо

Олеїнова кислота, ненасичені жири, що входять до складу фрукта, знижують рівень холестерину і збільшують кількість ліпопротеїнів високої щільності.

3. Малина

Малина багата кислотою элладжик, яка допомагає зупинити ріст ракових клітин. Ягоди також містять вітамін С.

4. Манго

Плід манго середніх розмірів містить приблизно 57 мг вітаміну С, що складає необхідну денну норму споживання людиною. Цей антиоксидант допомагає запобігти артрити і сприяє загоєнню ран і зміцнює імунну систему.

5. Мускусна диня

Вітамін С і бета-каротин, що містяться у дині – два дуже сильних антиоксиданту, які допомагають захистити клітини організму від шкоди, пов’язаної з підвищеною активністю вільних радикалів.

6. Журавлинний сік

Допомагає боротися з інфекціями, локалізуються в сечовому міхурі, перешкоджаючи зростанню бактерій. Чашка журавлинного соку містить всього 144 калорії. Сік і різноманітні напої з журавлини є сильним сечогінним засобом.

7. Томат

Один з найсильніших каротиноїдів Лікопен, що міститься в томатах. Він діє як антиоксидант. Дослідження показують, що помідори зменшують ризик захворювань сечового міхура, шлунка, а також знижують вірогідність розвитку раку товстої кишки на 50%, якщо вживати томат кожен день.

8. Ізюм

Ці маленькі перлини – головне джерело заліза, що допомагає переносити кисень до тканин.

9. Інжир

Інжир є хорошим джерелом калію і вуглеводів, також він містить вітамін B6, який відповідає за виробництво серотоніну – «гормону задоволення»

10. Лимон

Містить у собі лімонен і вітамін C, який допомагають запобігти раку. В лимоні дуже мало калорій, немає жирів і вуглеводів.

11. Цибуля

У луці удосталь міститься кверцетин, найсильніший флавоноїд. Дослідження показують, що цибуля зменшує ймовірність розвитку раку.

12. Артишоки

Ці незвичайні на перший погляд, овочі містять чималу кількість силімарину — антиоксиданту, який знижує ризик захворювання раку шкіри, плюс до цього клітковина контролює рівень холестерину в крові.

13. Пшеничний зародок

Столова ложка приблизно містить 7% щодня необхідної кількості магнію, який запобігає появи м’язових спазмів. Пшениця також хороший джерело вітаміну Е.

14. Сочевиця Исофлавоны

Сочевиця Исофлавоны (Isoflavones) вміє «придушувати» рак грудей і містить клітковину, поліпшує роботу всього організму.

15. Ракоподібні (молюски, мідії)

Вітамін B12, що міститься в цих морепродуктах, підтримує функції нервів і розумові здібності, плюс — в цих продуктах міститься залізо, магній і калій необхідні для нашого організму.