Асиметрія тіла лікування

10-20-2021

Що вважати стартом для людини? Найчастіше прийнято вважати народження, хоча правильно розглядати початок життя з перших днів внутрішньоутробного життя. Хочемо вам порекомендувати почитати про https://uk.simmetria.net на сайті . .Все, що трапляється з малюком ще у внутрішньоутробному періоді, впливає на весь хід життя. Найбільший стрес у житті кожної людини-народження. Дитина дуже часто отримує травми черепа, хребта, що призводять до пошкодження оболонок мозку (головного і спинного), травмується система хребетних артерій, по якій отримує кров стовбур і інші відділи мозку.

В результаті хронічної ішемії (кисневого голодування) розбудовуються структури головного мозку. На жаль, дуже часто нелегко виявити ці зміни відразу після народження, і причиною багатьох порушень і захворювань, що виникають в різному віці у дітей, іноді і у дорослих, є пошкодження під час народження.ці порушення можна усунути, якщо в перші дні або місяці життя дитина пройде діагностику і лікування у остеопата.

Батьків новонародженого повинні насторожити:

1. Асиметрія тіла (кривошия, клишоногість, перекіс таза, асиметрія голови).

2. Порушення м’язового тонусу-дуже млявий або, навпаки, підвищений (стиснуті кулачки, важко розігнути ручки і ніжки).

3. Порушення руху кінцівками – одна ручка або ніжка менш активні.

4. Тремтіння підборіддя, ручок, ніжок при плачі або без нього.

5. Дитина погано смокче груди, часто поперхивается, відригує.

6. Порушення сну-дитина погано засинає, часто прокидається, скрикує, плаче уві сні.

1. Обтяжений акушерський анамнез: – патологія вагітності – акушерські посібники, стимуляція під час пологів – сідничне передлежання плода – стрімкі пологи – затяжні пологи – кесарів розтин – обвиття пуповиною – кефалогематома-багатоплідна беременность2. Клінічні прояви різних синдромів перинатальної енцефалопатії: – відрижки – занепокоєння, збудливість – затримка рухового розвитку – порушення м’язового тонусу-запори та інші порушення перистальтики кишковика3. Порушення периферичної нервової системи і опорно-рухового апарату:- кривошия;- дисплазія;- клишоногість і інша неправильність установки стоп;- асиметрія кісток черепа, обличчя;- асиметрія складок на ніжках;4. Профілактика ускладнень після щеплень.