1. Напружена шия

605

Довгий день в офісі впливає на все тіло, особливо м’язи шиї, оскільки вони не рухаються багато протягом дня. Вправа нижче розслабляє шию, розтягуючи ці м’язи.

Лягайте на підлогу обличчям вгору, помістіть два тенісних м’яча під основою черепа
Нахиляйте голову вгору і вниз, змініть напрямок через 60 секунд, повернувши голову з боку в бік. Повторюйте по черзі ці рухи 5-7 разів.

Це допоможе вам позбутися від напруги м’язів, головного болю та втоми. Також допоможе поліпшити кровообіг мозку і шиї.

2. Напруженість і біль у плечах
Лягайте на підлогу обличчям вгору, помістіть тенісний м’яч під плечі, другий під інше плече. Покатайте м’ячі, здійснюючи рухи з боку в бік. Поекспериментуйте з рухами. Це допоможе вам зняти напругу м’язів, поліпшить кровообіг.

3. Болі в верхній частині спини
Основними причинами таких болів є: сидіння протягом тривалого періоду часу або приготування їжі.

Покладіть тенісний м’яч під ключицею і станьте спиною до стіни. Вдихніть глибоко і притисніть м’яч, утримуючи тиск м’яча близько 60 секунд. Зробіть рухи вгору, вниз і в сторони, щоб м’яч рухався вздовж верхньої частини спини. Постарайтеся задіяти всю поверхню спини.

4. Болі в попереку
Багато причини впливають на болі в цій області спини, включаючи положення, в якому ви спите, туфлі, які ви носите, або те, як ви сидите. Тенісний м’яч допомагає зняти біль у спині, незалежно від причини.

Лягайте на спину, поставте два м’ячі на поперек. Робіть рухи стегнами з боку в бік, потім вгору і вниз. Сповільніть рух в більш жорстких областях спини. Робіть цю вправу протягом 5 хвилин.

5. Болі в руках
Покладіть руку м’яч, а іншу руку на них для додаткового тиску. Натисніть на м’яч, приклавши вага тіла до самого м’ячу. Через 60 секунд покатайте м’яч, дозволяючи розтягнутися всім м’язам долоні. Зробіть це протягом трьох хвилин, а потім перейдіть до іншої руці.

6. Погана постава
Це негативно впливає на м’язи, а також викликає короткочасну біль і утруднене дихання. Лягайте на підлогу обличчям вгору, помістіть два м’ячі з боків верхньої частини спини. Покладіть руки за голову і підніміть голову, підборіддя до грудей, зігніть коліна, а потім підніміть стегна. Дихайте глибоко, катаючи м’ячі вгору і вниз з верхньої частини спини протягом 4 хвилин.

7. Болі в області стегон
Лягайте на бік, спираючись на шар, розташований між підлогою і стегнами. Робіть кола дванадцять разів. Повторіть на протилежній стороні. Сядьте на стілець і покладіть два м’ячі вздовж стегна. Згинайте і випрямляйте коліно 30 разів. Потім зробіть горизонтальні рухи, так щоб м’яч катався поперек стегна. Зробіть те ж саме з іншого боку

8. Болю в колінах
Проблема з колінами може бути вирішена шляхом розтягнення суглобової капсули коліна, і вправа нижче ідеально підходить для цього! Сядьте і помістіть м’яч за зігнутим коліном. Здавлювати м’яч 10 разів. Повторіть з іншим коліном.

9. Підошовний фасцити
Носіння невідповідної взуття і постійне перебування стоячи або сидячи протягом тривалого часу викликає болю на п’ятах, з яких найбільш поширений підошовний фасцити. Встаньте, утримуючи тенісний м’яч під п’ятою. Рухайте м’яч по всій стопі в різних напрямках. Повторюйте протягом 60 секунд з кожної ногою.