Фолієва кислота (вітамін В9). Самий жіночий вітамін!

452

Краще інших вітамінів відновлює імунітет і підтримує роботу серця і кровоносних судин. Стимулює діяльність всіх органів, особливо шкіри, сприяє нормальному росту волосся.

Фолієва кислота в комплексі c вітамінами B6 і B12 знижує ризик розвитку захворювань очей на 30%.

Фолієва кислота забезпечує здоровий колір шкіри. А разом з пантотенової і парааминбензойной кислотами вона може довгий час перешкоджати посивіння волосся.

Цей вітамін особливо рекомендується під час вагітності. Щоденна доза фолієвої кислоти під час вагітності становить 400 мг.

Результати багаторічних тестів показали, що тривалий прийом вітаміну В9 (фолієвої кислоти) дозволяє не тільки позбутися від багатьох ускладнень під час вагітності і пологів, але і корисний для здоров’я жіночого організму аж до настання менопаузи.

Так, вчені з’ясували, що вживання фолієвої кислоти допомагає уникнути появи проблем c хребтом у дитини, сприяє правильному формуванню нервової системи плода. Крім того, цей вітамін незамінний при лікуванні післяпологової депресії, тому його по праву вважають найголовнішим вітаміном для жінок.

У жінок нестача фолієвої кислоти може призвести до відсутності нормальної реакції репродуктивних органів на естроген.

B підлітковому віці фолієва кислота коригує статеве дозрівання дівчини, допомагає при акне.

Необхідний цей вітамін і чоловікам. Фолієва кислота працює в одній упряжці c тестостероном, сприяючи дозрівання сперми. Щоб у юнака розвивалися нормальні статеві характеристики зразок голосу, бороди і збільшення простати для вироблення насіння, йому щодня потрібно певну кількість фолієвої кислоти.

Основні джерела фолієвої кислоти: боби, салат, шпинат, капуста, зелена цибуля, зелений горошок, квасоля, соя, буряк, морква, томати, борошно грубого помелу і хлібобулочні вироби з цієї муки, гречана і вівсяна крупи, пшоно, дріжджі. З продуктів тваринного походження багаті фолієвою кислотою печінка, нирки, сир, сир, ікра, яєчний жовток.

Однак необхідно щодня з’їдати величезна кількість потрібних продуктів, щоб заповнити вміст цього вітаміну в організмі. Тому доцільно приймати його у таблетках, враховуючи його невисоку вартість.