9 найефективніших засобів від гастриту.

484

Лікувати гастрит потрібно обов’язково! Тому що коли у Вас почнуть випадати волосся, з’являться проблеми з шкірою і нігтями або Ви різко схуднете — це означає, що гастрит вже став хронічним. А гострий гастрит взагалі може виявитися несподівано після одноразового вживання шкідливої для шлунка їжі у великому кол-ве!

Як вилікувати гастрит? — кращі народні засоби:

1-й рецепт: латук

Рецепт дуже простий: необхідно подрібнити столову ложку салату посівного, після чого залити її склянкою окропу (200-250 мл). Отриманий склад потрібно протомитися не менше 2 годин і процідити через марлю. Вживати по 100 мл отриманої рідини 2 рази на день: після пробудження і перед сном.

2-й рецепт: кора крушини

При змішуванні компонентів необхідно дотримуватися зазначені пропорції: кора крушини — 3, трава деревію – 1, листочки вахти (тріфолі) — 1, отримуємо співвідношення 3:1:1. Одна столова ложка отриманої суміші додається до 200 мл окропу. Необхідно настояти рідина не менше 1 години і пити перед сном по 100-200 мл.

3-й рецепт: на основі чебрецю

Необхідно в 1 літр білого вина додати 100 грамів висушеного чебрецю, після чого настояти отриманий склад протягом 1 тижня в темряві. Два рази в день склад потрібно струшувати для кращого ефекту. Після настоювання рідину необхідно закип’ятити і протомитися не менше 4 годин. Настоянку процідити через марлю, вживати 3 рази на день перед їжею за 30 мл.

4-ий рецепт: прополіс

Особливо актуальний цей рецепт при хронічних захворюваннях шлунка, зокрема виразці. Необхідно щодня натщесерце з’їдати по 6-8 грам прополісу. Необхідно ретельно перетирати його зубами або вживати вже у такому вигляді. Якщо організм відреагує алергічно – прийом необхідно відразу ж припинити!

5-ий рецепт: обліпиха

На 0.5 літра води необхідно додати 4 столові ложки свіжих ягід обліпихи. Воду прокип’ятити 5 хвилин під кришкою, в отриманий відвар додати 4-10 ложок меду за смаком. Цей відвар необхідно вживати за 20-30 хвилин до прийому їжі по 1-2 склянки.

6-ій рецепт: перцева м’ята

Для приготування цього рецепту вам знадобиться:

15 грам перцевої м’яти
15 грам деревію
15 грам кропу
30 грам звіробою
Зазначені вище інгредієнти потрібно перемішати і дві столові ложки отриманої суміші залити 400-500 мл окропу. Рідину потрібно протомитися не менше 2-ох годин, після чого ретельно процідити через марлю. Вживається відвар 2 рази в день на протязі двох тижнів – після пробудження і перед сном.

7-ій рецепт: насіння льону

Лікування гастриту насінням льону засноване на протизапальних властивості насіння. З насіння робиться настій, для цього треба залити 1 столову ложку насіння двома склянками окропу і настоювати протягом години. Приймати по 1 склянці на день до їди.

8-ій рецепт: алое з медом

Лікування гастриту алое засноване на ранозаживляющем і заспокійливу ефект рослини. Алое здавна входить в рецептурний каталог засобів народної медицини як хороший антисептик. Готують сік алое з листя алое, і приймають 2 рази на день до їжі по 2 столові ложки.

Можна для лікування гастриту алое змішати з медом i червоним вином. Сік алое і мед в кількості 200 г змішати з 500 г вина, поставте в темне місце на 2 тижні. Отриманий сік приймайте по 1 ложці 3 рази в день.

9-ої рецепт: подорожник

Подорожник– невибаглива рослина, що виростає повсюдно. Його часто прикладають до ран відкритим, щоб зупинити кров. Сьогодні подорожник використовується як у чистому вигляді, так і в якості компонентів для багатьох лікарських препаратів. Для позбавлення від болю при гастриті застосовувати його треба обережно. Подорожник не принесе користі, якщо захворювання супроводжується підвищеною кислотністю і виділенням шлункового соку у великих кількостях.

У всіх інших випадках добре допомагає від гастриту настій з цієї рослини. Сухі подрібнені листя заварюються окропом. Через пару годин воду слід злити і випити протягом години. Повторювати таке лікування слід щодня протягом 1-2 тижнів.

Гастрит – досить поширене захворювання, що супроводжується запальними процесами слизової середовищі шлунка. Основна причина запалень – вживання алкоголю, отруєння, неправильне харчування. Свою лепту вносить і вплив нікотину – у некурящих людей гастрит спостерігається набагато рідше.
Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!