Про здоровя психологічному. Це реально працює!

432

Кажуть, якщо чоловік нешанобливо ставиться до своєї жінки, то від нього відвертається удача.

Чому так відбувається?

Жіноче творче мислення багаторазово сильніше чоловічого, тому ee здатність впливати на долю дуже висока, як на свою власну долю, так і долю чоловіка..

Коли жінка відчуває насолоду і щастя від відносин, ee чоловікові починає вести, перед нею відкриваються всі двері і удача починає слідувати за ним по п’ятах. Тому що у своєму щасливому і удовлетворенном внутрішньому стані силою свого творчого мислення жінка благословляє чоловіка на успіх і залучає його життя сприятливі події. Через жінку до чоловіка спрямовується або потік удачі і процвітання, або потік руйнівної сили..

Жінка тісно пов’язана з тонкими сферами, світом енергій, тому ee думки, ee внутрішній емоційний стан, що формують фізичний план, швидше реалізуються.

Якщо жінка не задоволена сімейним життям, не задоволена чоловіком, йому буде складно реалізувати себе, складно домогтися успіху.

Чому мудрі чоловіки не шкодують коштів на подарунки своїм жінкам, чому прагнуть захистити їх від будь, неприємної роботи і оточити тільки приємними враженнями?

Вони знають, що задоволена жінка — джерело добробуту і щастя для всієї родини.