Зїж 5 горіхів і почекай 4 години: ось що станеться з твоїм організмом!

425

Волоському горіху по праву присвоєно звання суперпродукта. Вітаміни A, B1, В2, В12, В15, С, К, Е, РР, каротин, дубильні речовини, ситостероны, хінони, линолиевая кислота, ліноленова кислота, галлотанины, юглон, фітонциди, а також фосфор, калій, магній, кальцій, сірка, залізо, марганець, цинк роблять горіхи ефективним засобом для зміцнення організму і підтримки здоров’я.
волоський горіх

Властивості волоського горіха

Варто з’їдати 5 волоських горіхів в день, щоб в короткі терміни прискорити роботу мозку, поліпшити стан шкіри, волосся, нігтів. Саме така кількість цього цінного продукту доктора рекомендують для зниження ризику серцево-судинних захворювань, раку, цукрового діабету.

Щоб нейтралізувати і вивести з організму токсичні речовини рекомендовано їсти горіхи, запиваючи теплим молоком. А подрібнені ядра з медом — ефективне загальнозміцнюючий засіб при бронхіті, пневмонії і навіть туберкульоз.

Змішавши подрібнені горіхи з сиром та родзинками, отримаєш чудовий засіб для оздоровлення серцевого м’яза, печінки, зміцнення нервової системи та профілактики атеросклерозу. Також вживання цієї суміші дозволить уникнути зниження гостроти зору в літньому віці. Щоб цінні речовини горіха повністю засвоїлися, ядра потрібно ретельно розжовувати.

Дітям корисно їсти горіхи для профілактики і лікування анемії, правильного розумового розвитку, поліпшення пам’яті, а також як глистогінний засіб. Кількість ядер волоського горіха краще уточнити у педіатра, враховуючи індивідуальні особливості дитини.

І все-таки, щоб уникнути алергічних реакцій при вживанні горіхів потрібно знати міру. Страждають колітом і ентероколіти від цього продукту краще відмовитися.