Кожні 6 секунд тютюн забирає одне життя

464

Як повідомляє Росспоживнагляд, у Росії куріння є найпоширенішою шкідливою звичкою, в країні в даний час курять 65% чоловіків і до 30% жінок.

Приблизно 25% регулярних курців сигарет помре передчасно через куріння. Багато з цього числа змогли б прожити на 10, 20 або 30 років довше. Померлі внаслідок куріння в середньому втратять 10-15 років життя, йдеться в повідомленні.

Легені курця зі стажем — це чорна і маса гниючих! Встановлено, що люди, котрі почали палити до 15-річного віку, помирають від раку легенів в 5 разів частіше, ніж ті, які почали курити після 25 років.

В світі тютюн вбиває 8 тисяч людей щодня. Дослідження показали, що куріння є причиною:

98% смертей від раку гортані (98 із 100 померлих, якщо б не курили, жили б довше!),

96% смертей від раку легенів,

30% всіх випадків смерті від раку,

75% смертей від хронічного бронхіту та емфіземи легенів,

20% всіх випадків серцевої смерті,

25% померлих від ішемічної хвороби серця погубили себе курінням.

Куріння, згідно зі статистикою, є набагато більш серйозним злом порівняно з нещасними випадками на кшталт авіа – або автокатастроф. Незважаючи на переконаність курців-фаталістів у зворотному.

Після проникнення сигаретного диму в легені, вже через 7 секунд нікотин потрапляє в головний мозок. 1-2 сигарети можуть злегка простимулювати його роботу, але далі настає зворотний ефект: спад розумової та фізичної активності. 1-2 пачки сигарет містять смертельну дозу нікотину.

Курця рятує лише те, що ця доза вводиться в організм не відразу, а по частинах.
#шкоду #куріння