Як вибрати одяг для новонароджених малюків

1-28-2021

 

Весняна погода непередбачувана і вітряна, сонечко ще не балує теплом, та й сніг не поспішає прощатися, хоча дощі вже починають його тіснити… Який Одяг для новонароджених малюків потрібно купляти  – про це наша стаття.  

Що носити вдома

Новонароджені малюки більшу частину часу проводять в стінах рідного дому в морозну зиму, зрідка вибираючись на недовгі прогулянки. На початку весни опалення ще є, з його відключенням в квартирі може стати прохолодно, і цей фактор необхідно враховувати, підбираючи гардероб.

В якості домашнього одягу знадобляться:

Кілька боді або сорочечок, 2-4 штуки,

Кілька повзунків, 3-5 штук,

Трикотажні комбінезони, або сліпи, 3-5 штук,

Шкарпетки і пінетки по штуці,

Чепчик після ванни,

Теплий комбінезон з начосом, велюровий або з капітонію,

Спальний конверт або мішок.

Цей набір дитячих речей стане в нагоді, якщо ви використовуєте памперси, якщо ж не використовуєте, то речей знадобиться в два-три рази більше. У трикотажних комбінезонах малюкові найзручніше, тому можна купити тільки їх, але в більшій кількості. Вибирайте моделі із застібкою по всій довжині на кнопки, виконані з натуральної бавовни. Купити такі недорогі комбінезони для новонароджених можна в нашому магазині в розділі базовий трикотаж.

Збираємося на весняну прогулянку

Незважаючи на часту зміну погоди, навесні так і тягне на вулицю! малюка потрібно одягати тепло, але так, щоб він не перегрівся. Якщо дитина тільки народилася, найзручніше конверт або ковдру-конверт в демісезонному варіанті. Для малюків постарше можна придбати демісезонний комбінезон, який можна носити навесні і восени. Демісезонний комбінезон для новонародженого повинен відповідати досить суворим вимогам, так як весна – це ще наполовину зима з вітрами і мінусовими температурами. Бажано, щоб комбінезон був непромокальним.

Комбінезон або комплект краще придбати на розмір побільше, тоді в разі необхідності можна надіти щось тепле під одяг. Утеплювача в демісезонному комбінезоні має бути 100-150 грамів, якщо це ізософт, то досить і 70 грамів, якщо синтепон – краще 150 грамів. Демісезонний одяг носиться, як правило, не довго, тому можна купити недорогі комбінезони від перевірених російських виробників.

Для малюків також зручні конверти-комбінезони, що нагадують спальні мішки з ручками. Якщо планується багато поїздок в автомобілі, потрібно підібрати конверт з прорізами для автокрісла, або використовувати комбінезон або комбінезон-трансформер, які можна пристебнути ременями безпеки.

Важливо, щоб верхній одяг був легким, теплим і зручним для малюка, і тоді щоденні прогулянки будуть безпечними і корисними для росту і розвитку дитини!