Чарівна точка входу енергії.

472

Чи знаєте ви, що якщо зібрати докупи кінчики своїх пальців, щоб долоня придбала форму дзьоба, то точка входу енергії буде знаходитися прямо в ямці в центрі долоні. Масажуйте цю точку якщо ви почуваєте млявість, апатію, занепад сил, сонливість. Масаж активізує вхід і як би змушує організм підбадьоритися.

Щоб поліпшити самопочуття розітріть зап’ястя.

Там як раз проходить велика кількість меридіанів. Точок на зап’ясті безліч, і все може знати тільки фахівець. Ну а нам важливо тільки те, що це місце діє підбадьорливо. Тому обхопити рукою своє зап’ясті і обертальними рухами розтираємо. Організм відразу приходить у рівновагу і ваше самопочуття нормалізується.

Ну і нарешті третя точка,

яку необхідно масажувати якщо розболілася голова. Ця Точка знаходиться в тому місці, де кістки великого і вказівного пальців сходяться. Натискаєте зсередини і зовні пальцями вільної руки за типом кліщів. Натискати треба сильно. Якщо вам стало боляче, значить все правильно і точка знайдена. Якщо натиснути на цю точку кілька разів при головному болю, не простудного характеру. то вона практично відразу припиниться.