Як пройти співбесіду в Україні

10-27-2019

Як успішно пройти співбесіду англійською. Як успішно пройти співбесіду англійською. Як успішно пройти співбесіду англійською. Особливо якщо не так багато часу залишилося до його підготовки. Слід знати, що на співбесіді дивляться саме на розмовну англійську і на те, як ви орієнтуєтеся в спец лексиці. Для того, щоб здатися в кращому світлі, треба подумати про питання, які можуть задаватися і підготувати на них відповіді. І бажано, щоб хтось підправив помилки. Якщо такої можливості немає, то просто проговорити – це вже пів справи. Як кажуть, хто застережено – той озброєний. Також, крім розбору відповідей на можливі запитання, добре б дізнатися більше про компанію. Також хочемо вам порекомендувати газета работа киев

Адже доведеться аргументувати, чому ви хочете працювати саме в цю компанію. Звісно, можна дати банальна відповідь. Наприклад: I’ d like to work for this company because it’ s very interesting and I like your company a lot (Я хотів би працювати у вашій компанії, тому що це дуже цікаво, і мені дуже подобається ваша компанія). Але це занадто банальна відповідь і він не може влаштувати роботодавця. А слово – interesting і фраза – I like a lot – мало показові, які вживають, тому що нема чого сказати, або просто тому що низький рівень англійської. Але наше завдання – пройти співбесіду англійською з успіхом.

Тому, потрібно краще аргументувати і пов’язати, наприклад, наша відповідь з нашим досвідом і з діяльністю самої компанії, показати взаємозв’язок. Тоді це буде вже логічно. Я б дійсно хотів би працювати в цій компанії. Насправді, я працюю в цій області вже близько п’яти років. І моя попередня робота була тісно пов’язана з продажами. Тим не менше, я бачу більше можливостей у цій компанії для професійного зростання. Робити кар’єру в такій компанії як ця – звучить дійсно здорово. Я сам неодноразово проходив співбесіду англійською і скрізь був успіх. Також корисно почитати про стратегії ведення інтерв’ю. І, звичайно, підтягуйте загальний рівень англійської.