Години роботи Вашого організму: що важливо знати

461

Легкі активізуються з 3 до 5 ранку. Потім з 5 до 7 ранку це час пробудження товстого кишечника. Якщо ви прокинулися в ці години, то найкраще випити склянку води, так само можна з’їсти трохи сухофруктів.

Потім починає працювати шлунок з 7 до 9 годин ранку, в цей час краще всього поснідати, каша або мюслі чудово підійдуть. Але не варто обмежувати цим свій сніданок, можна додати горіхи і фрукти.

Трохи пізніше з 9 до 11 години ранку шлунок відпочиває, в той час, як підшлункова залоза активно працює. Перевантажувати шлунок ситним сніданком у цей час не варто, краще всього перекусити фруктом або знежиреним йогуртом.

Звичайний час ланчу з 11 до 13 годин. У цей час активно працює серце— значить переїдати не варто. У ці години краще обмежити себе одним блюдом, краще всього супом або салатом. З 13 до 15 годин активно працює товстий кишечник.

Нирки і сечовий міхур починають свою інтенсивну роботу з 15 до 19 годин. У цей час треба багато пити! На вечерю підійде курка, риба, креветки плюс до цього гарнір з тушкованих овочів.

З 19 до 21 години нирки починають відпочивати, тому в цей час пити треба менше і постаратися не є. A ось кровообіг в цей час інтенсивне! Це найкращий час для вечірньої прогулянки.

З 21 до 23 годин можна займатися чим завгодно, що подобається, тим і займайтеся.

З 23 до 01 години ночі починає свою роботу жовчний міхур. Ніякої жирної їжі! Перекусити можна фруктом. З 1 ночі до 3 ночі працює печінка.