Тісто від ударів

441

Одного разу я дуже сильно пошкодила руку. Вішати фіранки, не втрималася на табуретці, впала прямо на руку. Витягнути її не встигла і підім’яла її під себе. Біль була сильна, ниючий, а рука поступово почала опухати. Звичайно, перше, що прийшло в голову — це перелом. Довелося їхати на інший кінець міста, щоб зробити рентген, сходити до травматолога. А рука розпухла ще більше. Ось нещастя, думала я. Ну як сидіти без правої руки?!

Все одно, що інвалід. На моїх плечах сім’я, будинок, мама старенька, а я примудрилася в таке вляпатися. Але, на моє щастя, рентген показав, що ніякого перелому немає, навіть тріщинки ніякої немає. Лікар сказав, що я в сорочці народилася. А ось забій треба лікувати. На руку треба накласти пов’язку, а ще він мені виписав направлення на процедури. Цього я теж не зраділа. Кожен день в поліклініку їздити! Це ж скільки часу я втрачу! З дачею і всім, що на ній могло б вирости в цьому році, точно доведеться попрощатися…

На моє щастя, по дорозі додому я зустріла свою начальницю. Розповіла, що зі мною сталося. А вона мені порадила зробити прогрівання для руки. Вона так лікувала сина ногу. Спробуй не послухати нашу начальницю! Я прийшла додому і стала робити так, як вона сказала. Що говорити? На наступний день я вже пішла на роботу. Забій і набряк зійшли так, ніби їх і не було ніколи. Я потім навіть почала шкодувати, що не побездельничала кілька днів на лікарняному. Цей рецепт раджу запам’ятати всім. Адже забій може бути у кожного, та старого і малого. А вгамувати біль і пухлина можна дуже просто.

Візьміть свіже куряче яйце і відокремте жовток від білка. Жовток покласти в окремий посуд і настрогайте туди ж господарського мила. Його треба не дуже багато, стільки, щоб після розмішування у вас вийшла маса, схожа на тісто. Потім приготуйте ганчірочку (бавовняну або льняну) за розміром удару. На ганчірочку викладіть всю приготовану яєчно-мильну масу і накрийте нею забій. Тепер хворе місце треба гріти. Прикладіть до ганчірочці рефлектор або праска (тільки будьте обережні, регулюйте температуру, щоб не обпектися) і грійте забите місце до тих пір, поки ганчірочка сама не відпаде.

Може, комусь знадобиться кілька таких процедур, але мені цілком вистачило одного.