Відвар з родзинок для очищення печінки: ефективно і корисно!

491

На нашу печінку лягає велике навантаження — саме цей орган відповідає за очищення людського організму від токсинів. Вживання родзинок і його відвару служить хорошою профілактикою різних захворювань серцево-судинної системи і печінки.

У чому ж полягає секрет цього рецепту? Такий відвар надає стимулюючий вплив на біохімічні процеси, які беруть участь в очищенні крові. Завдяки цьому наша кров краще очищається від токсинів.

Медики досить часто рекомендують з’їдати невелику жменьку родзинок вранці — це йде на користь здоров’ю нашого серця, очищає організм від «поганого» холестерину, знижує рівень тригліцеридів і допомагає уникнути запору.

Родзинки принесе ще більше користі вашому організму, якщо приготувати з нього відвар. В цьому випадку знижується кількість міститься в сухофруктах цукру.

Як приготувати відвар з родзинок

Інгредієнти:
Відвар з родзинок для очищення печінки: ефективно і корисно! 2 склянки води (400 мл)
Відвар з родзинок для очищення печінки: ефективно і корисно! 150 р. родзинок

Для початку варто відзначити важливість вибору якісного родзинок. Не варто зупиняти свій вибір на блискучих сухофруктах — швидше за все цей блиск зобов’язаний зовсім не природі, а хімічній обробці для того, щоб товар був більш привабливим. Вибирайте родзинки темніших тонів, його колір повинен бути натуральним. Уникайте занадто твердих, так і надто м’яких сухофруктів. Родзинки повинні бути чистими і цілими.

Приготування:

1. Перше, що потрібно зробити — добре промити 150 р. родзинок.

2. Візьміть каструлю, налийте в неї дві склянки води і доведіть до кипіння. Коли вода закипить, додайте в каструлю промиті родзинки і варити його на невеликому вогні протягом 20 хвилин. Відвар повинен добре настоятися протягом всієї ночі.

3. На наступний ранок потрібно процідити отриманий відвар і злегка нагріти цілющу і смачну воду. Можете пити її трохи теплою або гарячою, найголовніше — приймати відвар з родзинок вранці натщесерце. Після цього потрібно почекати 30-35 хвилин, після чого можна снідати.

Найкраще було б готувати такий відвар з вечора, таким чином щоранку вас буде чекати нова порція свіжого відвару.

Прийом відвару з родзинок протягом 4 днів хоча б один раз в місяць дозволяє налагодити роботу печінки і відновити її основні функції, які полягають в очищенні нашого організму. А також це чудовий засіб для поліпшення травлення.