Водний настій сухих кірок граната вилікує всі!

487

1. Лікування за 5 годин від будь-яких штамів дизентерії, сальмонельозу, черевного тифу, холери, гострого апендициту (необхідність хірургічної операції відпадає).
2. Лікування за один тиждень від наступних захворювань: виразка шлунка, виразка кишечника (тонка кишка), коліт — запальний процес у товстій кишці, дисбактеріоз.

На прохання читачів даю рецепт приготування водного настою сухих кірок плода граната і його застосування.

Зразкове вагове співвідношення сухих кірок граната і крутого окропу 1:20. У попередньо підігріту чашку, стакан або скляну баночку покласти приблизно 10-12 р. сухих кірок плода граната і залити їх 200 мл крутого окропу (можна в цю тару налити 200 мл сирої води, опустити 10-12 р. гранатових кірок і електрокип’ятильником довести до кипіння, але не кип’ятити). Накрити блюдцем або папером, складеним у 4 шари. Настояти 25-30 хвилин, і можна починати пити. Кірки не викидати, настоювання триває. Як тільки залили кірки крутим окропом — лікування почалося, а ці 25-30 хвилин настоювання ємність з кірками граната повинна знаходитися поруч з тим, хто лікується.

Приготування водного настою сухих кірок плода граната для лікування всіх перерахованих хвороб однаково. Застосування — відрізняється.

I. Для лікування за 5 годин від 1) дизентерії; 2) сальмонельозу; 3) черевного тифу; 4) холери; 5) гострого апендициту — вживати водний настій так:
1. Після настоювання 25-30 хвилин випити приблизно половину рідини (півсклянки). Настій не проціджувати, настоювання триває. І знову накрити блюдцем. Якщо через 10 хвилин після цього відчули себе здоровим, значить було звичайне розлад шлунка (пронос) і воно повністю вилікувано. Можна сміливо вирушати в будь-які подорожі, т. к. проносу і запору y вас не буде.
2. Якщо через 10 хвилин не відчули себе видужалий, значить y вас або дизентерія, або сальмонельоз, або черевний тиф, або холера. Вам потрібно залишитися вдома і через 3 години допити залишився водний настій. Процес лікування триває 3 години (з настоюванням 3,5 години), а видужання настає через 5 годин після початку лікування.

II. Для лікування через 1 тиждень від: 1) виразки шлунка; 2) виразки кишечника (тонка кишка); 3) коліту (запальний процес у товстій кишці); 4) дисбактеріозу — вживати водний настій сухих кірок плода граната так:
1. Після настоювання 25-30 хвилин почати пити. Протягом дня випити приблизно половину водного настою (90-100 мл) за 4 прийоми приблизно рівними порціями і через приблизно рівні проміжки часу, т. e. приблизно за 20-25 мл за 1 прийом. Пити натщесерце, причому 1-й прийом вранці, після сну, а 4-й прийом на ніч, перед сном.
2. Пити водний настій не кожен день тижня, а через день, т. e. у дні тижня 1, 3, 5, 7 — пити настій, а в дні 2, 4, 6 — не пити настій (відпочинок від лікування).
3. Цього достатньо для повного лікування. Але якщо хто-то для перестраховки захоче продовжити лікування, наприклад, виразки шлунка, то можна не раніше ніж через тиждень повторити тижневий курс лікування.
4. В процесі лікування водний настій не проціджувати — настоювання триває.
5. При цьому лікуванні спиртне протипоказано, і особливо протипоказано у дні прийому водного настою.
6. Суть лікування полягає в тому, що у всьому шлунково-кишковому тракті постійно придушуються всі хвороботворні бактерії (здорові бактерії не придушуються) та місця їх розташування успішно колонізують здорові, необхідні для людини бактерії.
7. Крім перерахованого, відомо, що Гіппократ лікував цим водним настоєм різані і колоті рани. На рану накладалася чистий (х/б) ганчірочка, попередньо змочений у водному настої сухих кірок плода граната. Ця ганчірочка постійно підтримувалася вологою до загоєння рани.

ДОПОВНЕННЯ:
Гранат – червоний плід з рубіновими зернятками м’якоті – один з найкорисніших фруктів на землі. Коріння його назви – в латинському слові granatus, що означає «зернистий». А корисно в ньому… абсолютно все: і шкірки, м’якоть плоду, і його сік, дерева і квіти, і коріння…
Авіценна у своїх трактатах згадував гранат 150 разів і все – з різних приводів!
Гранат в косметології практично незамінний. Будучи компонентом безлічі кремів, масел і мазей він чудово розгладжує і відбілює шкіру, допомагає позбутися від пигментальных плям і веснянок.
Гранат чудово зміцнює ваші ноги і робить стійкими і міцними ваші волосся.