7 АКТИВНИХ ТОЧОК НА СТОПІ ПОВЕРНУТЬ ТЕБЕ ДО ЖИТТЯ ЗА ПАРУ ХВИЛИН!

501

1. Масажуючи великий палець ноги, ти воздействуешь на гіпоталамус. Це дуже корисно людям, які страждають надмірною вагою, — натиснення на цю точку допомагають контролювати апетит, сприяють природному схудненню.

2. У центрі великого пальця знаходиться точка, що відповідає за роботу гіпофіза — головної гормональної залози. Ніякої гормональний дисбаланс тобі не буде страшний, якщо приділяти цій точці достатньо уваги!

3. Біля основи великого пальця є область, масаж якої прирівнюється до масажу щитовидної залози. Перебуваючи в постійному стресі, щитовидка часто дає збої навіть у абсолютно здорових людей, розминати цю зону корисно всім.

4. Центр масажувати стопи особливо приємно — сплетення нервів пов’язано з діафрагмою. Ось воно, справжнє розслаблення!

5. Активний вплив на середину стопи допомагає впоратися зі стресом, знімає напругу.

6. Біля внутрішнього краю стопи, ближче до середини, розташовані нервові закінчення, пов’язані з роботою надниркових залоз. Якщо ти відчуваєш непереборне втому, масаж цього місця швидко допоможе тобі знайти втрачену енергійність.

7. Розминаючи ноги в області, наближеної до п’яти, ти активізуєш видільні системи організму — токсини не будуть застоюватися і отруювати тебе зсередини.

Приступай до масажу, не відкладаючи! Зроби собі подарунок у кінці напруженого трудового дня, розімни ніжки як слід. Результат надихне тебе повторювати це приємне дійство щодня.