Рецепт щастя від знаменитого доктора Андрія Курпатова

635

Про відповідальність
Ніколи не перекладай на чужі плечі відповідальність за те, що відбувається у твоєму житті. Розумію, що спокуса велика, але пожалій сам себе. Тільки в той момент, коли ти внутрішньо приймеш рішення: «Я автор своїх невдач і творець своїх успіхів» — ти матимеш силу.

Про ілюзіях
Позбався від ілюзії, що ти можеш змінити інших людей. Підсвідомо ми всі страждаємо цим наївним помилкою, а в результаті страждаємо в прямому сенсі цього слова.
Людей змінюють тільки обставини, все інше — лише обман сприйняття. Дозволь оточуючим бути іншими, і в якийсь момент ти почнеш отримувати від цього задоволення.

Про кохання
Людям зараз здається, що вони можуть до нескінченності вибирати свого супутника життя, ідеального і неповторного. Ілюзія безмежності вибору — жахлива помилка.
Якщо не в кожному, то в кожному другому людині можна знайти «того самого». Наївно чекати «щасливої зустрічі» до настання повного самотності.

Про слабкість
Це сумна новина, але з цим нічого не поробиш: ми потрібні іншим сильними. Слабкими, втомленими, хворими, нещасними — ми нікому не потрібні.
Якщо оточуючі роблять вигляд, що справи йдуть інакше, то просто вводять тебе в оману. Не піддавайся! Погодься з абсолютностью цього правила, видихни, отримати життя, і ти зрозумієш, що турбуватися нема з чого.

Про працю
Кожній нормальній людині хочеться на безбідну пенсію, причому чим раніше, тим краще, бажано прямо зараз, відразу. Це химера.
І не тому, що безбідного пенсії не може бути, а тому, що людині потрібно працювати. Усвідом це, і тоді твій щоденний труд почне приносити радість.

Про дітей
Ми народжуємо дітей, щоб зрозуміти, що таке справжня любов, щоб пережити справжню любов, щоб стати справжньою любов’ю.

Про проблеми
Вчися применшувати, а не перебільшувати свої проблеми. Для нашої психіки, яка сама в цій справі нічого не розуміє, краще чути, що проблема дріб’язкова, ніж гігантська. І замість того щоб думати: «Моє життя не має сенсу» — думай, що його позбавлені твої проблеми.
Якщо ми з такою легкістю можемо знецінити власну життя, то чому б нам не перенаправити свою викриває жало і не знецінити обесценивающие наше життя проблеми?

Про доброту
Ніколи не витрачай свій час і сили на тих, кому ти байдужий, або навіть гірше того — на тих, хто тебе не любить. У цьому світі безліч людей, з якими проживати життя — в радість.
Просто не треба бути закритим і підозрілим. Повір, будучи відкритим і добрим, ти нічого не втрачаєш.