Потужний рецепт для відновлення суглобів

455

З віком проблеми з суглобами стають дедалі актуальнішими. Але більшість наших людей продовжує помилково думати, мовляв, якщо вони зносилися, то вже їм навряд чи що-небудь допомогти. Нісенітниця. Зізнаюся, раніше я так вважала до того, поки не переконалася, що суглоби оновити ніколи не пізно! Проблеми y мене були серйозні…

Буквально півроку тому з трудом могла пересуватися по квартирі. Як 7 років тому це все почалося, так з кожним роком все гірше і гірше. Турбували ліктьові суглоби, тазостегнові, але найгірше було з колінами. Як почне їх викручувати, так просто вию від болю. Добре, що хоч дочка тоді знеболюючі колола і то допомагали через раз.
Від лікарів вже вернуло. Нікому немає діла, що в дорогих поліклініках, що в дешевих. Все одне і те ж твердять: «Суглоби з віком зносилися, потрібна операція по заміні, але ніяких гарантій ми не даємо…» A мені то як бути? Довелося самій розбиратися, читати багато про кістково-хрящову систему, вникати чому таке відбувається з суглобами. Інформації переглянула безліч. І натрапила на дуже цікаву статтю китайського професора. Дуже грамотно пише про проблему, про причини болю в суглобах і пропонує конкретний метод як їх відновити. За цим способом я і стала лікуватися.

І буквально на 3-й день ввечері помітила перший результат.
До проблемних місць пішов сильний прилив крові, навіть рум’янець з’явився. Це означає, що процес оновлення запустився. B результаті до кінця тижня повністю пропав хрускіт при русі і пройшла ця ниючий біль. A ще через кілька днів пройшли і больові відчуття при згинанні. Пробувала поприсідати — взагалі без праці! Згинаю-розгинаю коліна абсолютно вільно, хоча всі твердили, що лише заміна суглоба мені допоможе. З ліктями і стегном теж ніяких проблем — все вилікувала! Живу і радію життю.
Ось і рецепт:
для цього берете часник, очищаєте його ,
Обсяг часнику грамів 300-400 , прокручуєте його на м’ясорубці, складаєте в літрову банку, заливаєте хорошим нерафінованою олією. Наполягаєте 2-тижні в темному місці , щодня перемішуючи вміст. Отримуєте часникове масло. Процеживаете через 3-4 шари марлі.

Спосіб застосування : намазываете хворе місце( наприклад шию в потиличній частині) до втирання. Утепляете теплим шарфом, і в ліжко. Вже з перших процедур знімається малорухомість, так характерна для захворювань суглобів. Курс лікування два місяці. На інший день можете прийняти теплий душ , але запах йде. Так само можете змастити до сухого втирання кисті рук, якщо проблеми у вас в кистях рук. І результати такі ж.

Яку дію часникового масла. Часник унікальне протисклеротичний засіб. Розчиняючи склеротичні освіти навколо хворого суглоба, а артроз саме зашлакованість і порушення кровообігу в ділянці хворого суглоба, тим самим сприяємо відновлення здоров’я.

Застосовуючи цей рецепт , можливі протипоказання. Адже є тибетський рецепт очищення суглобів настоянкою часнику на спирту. Але той не всім підходить, якщо у людини є захворювання печінки, нирок, підшлункової залози. Цей рецепт діє м’якше, адже він настояний на олії .

Але якщо сильне ураження цих органів, отже, вони можуть дати про себе знати. Просто аналізуйте , і в разі загострення коректуйте. Або зніміть, або схему застосування поміняйте, наприклад кількість масла , яке застосовується за один раз зменшіть. Або курс лікування розбийте – наприклад , тиждень повтирайте, дайте перерву поки судини впораються з виведенням шлаків, а також печінка і нирки впораються з виведенням шлаків.
Звичайно, краще провести лікування під наглядом лікаря.

До речі, втираючи часникове масло в кисті рук, стопи ніг ви тим самим прибираєте потертості, натоптиші, огрубілі тканини стоп, п’ят.

Мій вам рада — нікого не слухайте, суглоби можна відновити в будь-якому віці. Головне підійти до проблеми з розумом.