Лікування алюмінієвою фольгою

487

Робиться так званий срібний місток і прикладається до будь-якого хворого місця, після чого болі зникають. Це якесь диво. Розповім, як робиться цей самий місток.

Треба взяти шматок широкого лейкопластиру і на неї наклеїти смужки фольги шириною 1 см, через 1,5 см вертикально, залишаючи 1 см вгорі і внизу вільного пластиру, а також зліва і праворуч по 1,5 див.

Це для того, щоб пластир приклеїти до тіла так, щоб смужки фольги завжди знаходилися вертикально.

Купила я в аптеці рулончик широкого лейкопластиру (10 см ширина і 10 метрів довжина), відрізала 15 см, нарізала на смужки харчову фольгу, наклеїла на пластир, як описано вище, і приклеїла на хворе місце.

K ранку біль зникла, але з наклейкою я ходила ще два дні. Тримається вона дуже міцно. Більше ця біль не з’являлася, а я так і не знаю, що було її причиною.

Дід мій лікує фольгою серце, дуже, каже, допомагає. Приклеїв «місток» на область серця — і порядок.
Захворіла раптом голова,теж фольга виручить.

Одного разу вночі я прокинулася від сильної різкий біль у великому пальці ноги. Як кажуть, ні з того ні з сього, ніколи не хворів, не вдаряла його, і раптом така дика біль. Я десь читала, що таке трапляється при подагрі, і що цей біль дуже важко усунути. Як ви вже здогадалися, напевно, я застосувала фольгу. Обмотала палець фольгою, закріпила бинтом і приготувалася страждати залишок ночі, так як при такій болю заснути неможливо.
Але страждати мені не довелося, так як через 15 хвилин біль вщух, і я благополучно заснула. Більше палець не хворів.

Знайома з допомогою фольги постійно приборкує свою печінку, яка запалюється при погрішності в харчуванні.

Ефективне народний засіб

Виявляється, фольга зручна не лише для приготування страв в духовці, вона ще й лікує! Якщо вас турбує шийний остеохондроз або болю в попереку. Або настільки болить п’яткова шпора, що неможливо наступити на п’яту. Є такі проблеми? Якщо є, беріть фольгу і блискучою поверхнею прикладіть до хворого місця. K вашому здивуванню і радості, болю через деякий час пройдуть.

Справа в тому, що біоструми, що випускаються нашим організмом в біологічно активній точці, будуть відображатися і повертатися назад на меридіан, звідки й вийшли. Це дуже благотворно впливає на хворий орган, з яким цей меридіан пов’язаний.

Таким легким способом можна прибрати проблеми, прибрати біль, яка вас вже дістала. Такого впливу піддаються навіть келлоідні рубці, ті, що залишаються після операцій на місці хірургічного розрізу. І, які нічим не прибираються, крім, як лазером або рідким азотом.

Купуйте фольгу і лікуйтеся, якщо не самі, то радьте іншим, y кого є проблеми. Люди будуть вам вдячні.